Нова Нива Шевроле 2017 фото, фотографії NIVA Chevrolet 2017 модельного року

chevy-niva-foto-2015

Нова Нива Шевроле 2017 модельного року може стати справжнім бестселером ринку. Досить подивитися на фотографії NIVA Chevrolet нового покоління, що б зрозуміти, що покупцям компактний позашляховик сподобається. Пропонуємо подивитися на фото нової Ниви Шевроле 2017 їхної статті.

Спочатку виробник планував почати продаж нового покоління Шеви Ниви в цьому, 2015 року але швидше за все раніше 2017 року стартувати повномасштабне виробництво не зможе. Причина досить проста, нове покоління моделі компактного позашляховика по суті це інший автомобіль створений з нуля. Ні чого спільного, крім назви і постійного повного приводу два покоління NIVA Chevrolet пов'язувати не буде.Несучий кузов автомобіля стане трохи більше, збільшиться ширина, колісна база підросте, роблячи салон просторіше. За капотом Шніви 2017 встановлять новий бензиновий мотор. Ліцензійний 16-клапннік набагато могутніше, ніж ВАЗОВСКИЙ силовий агрегат. Під нього розроблена 5-ступінчаста механічна КПП, яка по суті буде одним цілим з роздавальної коробкою. Виробляти Chevy NIVA планують тільки з постійних повним приводом.

Сьогодні для виробництва нового кузова йде монтаж імпортного штампувального і зварювального устаткування, яке закуплено в Південній Кореї. Двигун і трансмісія так само буде проводиться в Росії. При тому, що локалізація практично 100% -а "Автоваз" не постачатиме вузли та агрегати для нової моделі. Інженери та конструктори ВАЗ узагалі не брали участь в процесі створення нової Нива Шевроле 2017.

Далі дивимося фотографії NIVA Chevrolet 2017 модельного року.

chevrolet-niva-2015

niva-chevrolet-novogo-pokolenia

Якщо зовнішній вигляд нової Нива Шевроле 2017 не є великим секретом, то фотографій салону другого покоління компактного позашляховика не багато. Сам виробляти обмежився всього парою зображень. А на краковському автосалоні, де демонструвався концепт Chevy NIVA II для публіки, була доступна тільки передня частина інтер'єру і то в усіченому вигляді. Але навіть за цих фотографій можна зробити деякі висновки про салон нової Шніви 2017 модельного року.

Дизайн автомобіля став вельми сучасним і навіть просунутим, як і технічна частина, то яка буде ціна нової Нива Шевроле 2017, поки точно не відомо. Деякі автомобільні експерти припускають, що вартість шини звичайно зросте, але не суттєво. Адже якщо раніше велику конкуренцію в цьому сегменті не було, то сьогодні є Renault Duster 4х4, тому навряд чи Chevrolet NIVA другого покоління буде коштувати дорожче.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються