САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Ferrari

Активна діяльність фотошпигунів дозволила дізнатися про те, що новинка від Ferrari фахівцями компанії перевіряється на півночі Швеції. Прототип був прихований в кузові Ferrari 458. Однак якщо відштовхуватися від припущень, які з'явилися останнім часом, то на тестах у «італійців» знаходиться принципово новий суперкар.
Читати далі →

Деякі шанувальники автомобільного бренду настільки люблять певну марку, що оточують себе речами пов'язаними з машиною. Ви завжди їх помітите в натовпі людей по яскраво червоній футболці з написом "Ferrari" або бейсболці "Porsche". Індустрія подібних аксесуарів давно працює на задоволення попиту в цьому напрямку. Виробники годин так само не залишилися в стороні.
Наручний годинник, як гідний атрибут автомобіліста

Прем'єра нового автомобіля від італійської марки Maserati пройшла на Женевському автошоу, яке пройшло на початку березня. В якості подарунка на 100-річний ювілей бренда виступить новий автомобіль Maserati GT Concept (на фото). Адже 1 грудня 1914 року є датою заснування цієї італійської компанії.
Maserati використовує мотор Ferrari для своєї моделі

Фото і технічні характеристики нового купе-кабріолета California оприлюднила компанія Ferrari. Тепер спорткар буде мати в своєму оснащенні мотор з турбонадувом потужністю 560 к.с.
Ferrari California T з турбомотором, фото, технічні характеристики


Читати далі →