Ознаки, за якими варто вибирати грамотний сервіс

Сьогодні розповімо про основні чинники, на які вам варто звернути увагу при виборі СТО для ремонту і обслуговування свого автомобіля. Адже від вашого вибору напряму залежатиме якість проведених робіт.

1. Основна увага при виборі автосервісу звертайте на ремонтну зону. У ремзоне стіни повинні бути чистими, а покриття підлоги укладено плиткою. Освітлення приміщення повинно бути максимально яскравим. Ніяких висять оголених проводів. А наявність витяжної вентиляції взагалі не засуджується. Для клієнтів повинна бути відведена окрема зона для комфортного очікування. Природно важливий фактор, це перша зустріч з менеджером або майстром які повинні демонструвати свою технічну грамотність і клієнтоорієнтованість.

2. Самі майстри повинні бути досвідченими слюсарями. Кваліфікація персоналу безпосередньо впливає на якість автосервісу. Бажано, що б команда СТО працювала в техцентрі довгий час і любила свою справу. Звичайно побудувати згуртований колектив здатне тільки дуже грамотне керівництво. Якщо ви знаєте, що автосервіс існує багато років і в ньому немає плинності кадрів, то це дуже позитивні ознаки. Зверніть увагу на сертифікати (зазвичай висять на стінах будь-якого великого техцентру) підтверджують проходження спеціальних курсів підвищення кваліфікації працівників сервісу. Чим грамотніше персонал, тим краще.

3. Оснащеність техцентру. Після приміщення і людей, третім важливим ознакою хорошого СТО є обладнання. Наявність нових підйомників, стелажів, інструментів, гідро і пневмо інструменту обов'язково для будь-якого пристойного СТО. Але не варто забувати про передовий діагностичному обладнанні. Адже сьогодні без цього неможливо провести повноцінну діагностику двигуна або автоматичної коробки передач.

Всім ці вимогам відповідає Техцентр Allianz-сервіс в Красногорську. СТО існує з 2006 року і за ці роки зібрав команду кваліфікованих і досвідчених фахівців. Слюсарний ремонт і комп'ютерна діагностика за низькими цінами, в чому можна переконатися тут https://allianz-service.ru/slesarnyj-remont/kompyuternaya-diagnostika/ на офіційному сайті техцентру.

Вдале розташування в Північно-Західній частині Москви (хоча формально, це вже Московська область) і наявність такої послуги, як цілодобовий евакуатор дозволяє оперативно дістатися до місця ремонту. Крім обслуговування легкової техніки сервіс пропонує можливість ремонту легкого комерційного транспорту. Тобто це невеликі мікроавтобуси, вантажівки розміром з "ГАЗель" вітчизняного і іноземного виробництва.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються