САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Новий Санта Фе 2018 офіційно показали на Женевському автосалоні. Хоча зовнішність моделі була розкрита кілька тижнів тому в Кореї. Європейська версія отримає дещо інші поєднання силових агрегатів і трансмісій. Поки комплектації і ціни на нове покоління Hyundai Santa Fe не оприлюднені. Однак вже відомі характеристики корейського кроссовера.
Читати далі →

hyundai_santa_fe_cena-i-complektacii

Великий кросовер Хендай Санта Фе в 2018 році переживає чергову зміну поколінь. Швидше за все першу половину року українські дилери будуть розпродавати залишилися машини минулого генерації, а вже влітку в їхну країну привезуть новий Hyundai Santa Fe 4 покоління . Швидше за все машина подорожчає, адже в Кореї, де вже оголосили ціни на новий кросовер базова вартість зросла.
Читати далі →

solaris-2018

Нове покоління Хендай Соляріс в 2018 році продовжувала втрачати позиції. Відмінний зовнішній вигляд, прийнятні комплектації і адекватні ціни не допомагають повернути Hyundai Solaris популярність першого покоління. Можливо протягом поточного року ситуація зміниться, але поки падіння попиту триває. Сьогодні люди набагато більш охоче купують Лада Веста або Кіа Ріо 2018 , ніж Солярис.
Читати далі →

new-hyundai-santa-fe-2018-foto

У корпоративному блозі корейської компанії Хендай повідомили про швидку прем'єру кроссовера «Санта Фе» нового покоління. Через кілька тижнів автоексперти і журналісти зможуть побачити, яким в компанії бачать нове покоління популярної моделі. Уже в 2018 році, після публічної прем'єри, кросовер Hyundai Santa Fe 2018 повинен з'явитися в салонах українських дилерів марки.
Читати далі →

Седан Хендай Соната в 2017 році вирішили знову повернути на їхн ринок. Історія масової появи Hyundai Sonata 4 покоління на українських дорогах почалася з запуску виробництва моделі в Таганрозі в 2004 році. На сьогоднішній момент корейці випускають вже 7 покоління автомобіля. Соната 2017 є новинкою тільки для нас, адже в Кореї сьома генерація машини встала на конвеєр в 2014 році.
Читати далі →

Седан Хендай Елантра є одним з бестселерів світового ринку в своєму класі. Hyundai Elantra сьогодні випускається в шостому поколінні. Модель в новому кузові з'явилася на конвеєрі в Кореї ще в вересні 2015 року. Українську збірку в Калінінграді освоїли лише навесні 2016 року. Елантру збирають методом "викрутки" технології SKD - тобто на пофарбований кузов (який приходить з Кореї) ставлять силові агрегати, навісне обладнання, фари, бампери і прикручують колеса. Виробник обіцяє збільшити ступінь локалізації, але в разі зростання попиту.
Читати далі →

Кросовер Хендай Крета 2017 виявився одним з найуспішніших проривів на українському ринку. Корейський виробник знайшов ідеальний сегмент для завоювання ринку. Адже приклад недорогого кросовера Рено Дастер показав, що росіяни готові трохи переплатити, але отримати більш практичний автомобіль з великим дорожнім просвітом. При грамотній ціновій політиці виявилося, що навіть в складні кризові часи за Hyundai Creta шикуються черги.
Читати далі →