САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

SsangYong

З'явилася інформація, коли до Росії доїде SsangYong Rexton нового покоління. Важливі деталі про кросовер Rexton нового покоління розкрила корейська компанія. Нагадаємо, що виробник представив новинку на автосалоні в Сеулі. Крім цього з'явилися дані про те, коли вітчизняні автолюбителі зможуть придбати цю модель.
Читати далі →

Черговий концепт представила компанія SsangYong. Виробник вирішив задуматися про транспорт, в якому могла б затишно розміститися велика сім'я. Тому новий концепт цього автовиробника, який отримав назву XAVL, містить в собі риси, які притаманні для кількох автомобільних класів. Додатково він має гарне оснащення сучасними технологіями.
Читати далі →

Модель великого позашляховика SsangYong Rexton, яка була досить популярна на українському ринку, в лінійці кросоверів корейської компанії є флагманом. Їй в поточному році виповниться 16 років. У зв'язку з цим виробник задумався про заміну довгожителя.
Читати далі →

Новий СсангЙонг Тіволі або Ssangyong Tivoli доїхав до Росії відразу в двох версіях кузова. Новинка допоможе корейському виробникові не залишити український ринок остаточно, де останнім часом продажі дизельних рамних пікапів і позашляховиків Ssangyong зійшли нанівець. Тепер росіянам пропонують компактний кросовер Tivoli з бензиновим атмосферним мотором і несучим кузовом. Глобальна модель Тіволі призначена для більшості світових ринків і покликана вивести компанію СсангЙонг на новий рівень.
Читати далі →

Представлений корейським виробником концепт Ssangyong XAV-Adventure є прообразом Korando нового покоління. У СНД цей автомобіль відомий під іншим ім'ям - Actyon. Незабаром виробник планує випустити третє покоління цієї моделі. Судячи з фотографій XAV-Adventure позашляховик стане по справжньому чоловічим і вельми оригінальним.
Читати далі →

Корейський виробник SsangYong недавно представив компактний кросовер Tivoli. Невеликий автомобіль, довжиною трохи більше 4 метрів отримав компактний 1.6 літровий мотор передній або повний привід. На жаль поки в Росію цей кросовер не поставляється, хоча в Кореї його вже продають. І ось на базі цього невеликого кросовера виробник створив 7-місцеву версію машину - XLV-Air.
Читати далі →

x100

Новий компактний кросовер SsangYong X100 може з'явиться в продажу вже в наступному році. Автомобіль стане конкурувати з Ніссан Джук і Форд екоспорт. А що б забезпечити конкурентоспроможну ціну новинку швидше за все будуть збирати в Росії. Нагадаємо, у концерну Санг Енг є складальне виробництво у Владивостоці, де сьогодні збирають кілька моделей корейської компанії.
Читати далі →