САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Технологічний розвиток зачіпає всі сфери їхного життя. Звичайно авангардом прогресу можна назвати автомобільну промисловість. Але не варто забувати про інші сфери економіки, де застосовуються новітні технології.

Сьогодні поговоримо про плівки різного призначення. Звичайно сонцезахисна плівка використовується не тільки в автомобільній сфері. У будівельній галузі плівки різного призначення застосовуються досить широко. На сайті vissbon.com.ua ви виявите великий спектр плівок різного призначення. Зараз особливим попитом користується спеціальна енергозберігаюча плівка. Комі захисту від сонця, функціонал подібних покриттів все більше зміщується в декоративну область і широко застосовується в сучасній архітектурі.

Останнім часом на ринку з'явилася величезна кількість матеріалів здатних перетворити будь-який автомобіль. Якщо спочатку все обмежувалося тільки тонувальними плівками захищають салон автомобіля від ультрафіолетового випромінювання і цікавих очей. Те сьогодні за допомогою плівки ви легко можете бронювати скло і фари. Захистити капот, крила і пороги спеціальної антигравійної плівкою. Навіть колір кузова машини можна досить швидко змінити, покривши його спеціальним плівковим матеріалом. Покриття автомобіля можна зробити фактурним, під карбон або вініл, глянцевим і навіть дзеркальним. Виглядає це досить ефектно особливо в масовому потоці безликих авто.

Ви помітили, як швидко на їхних вулицях з'явилася величезна кількість таксі яскраво жовтого кольору. Ви не повірите, ніхто ці машини не фарбував, оскільки це досить дорого і втомлює. Машини приходять на службу в таксі просто обклеюють плівкою відповідного кольору. Це швидше і дешевше, ніж традиційна перефарбування. Але найцікавіше, якщо раптом машину вже не потрібно експлуатувати в таксомоторному сервісі, то плівку можна зняти.

Ще одна сфера, де сьогодні активно застосовують захисні види плівки, це обклеювання проблемних місць кузова. Пороги, передня частина капота, нижня частина крил. Саме в ці місця найчастіше потрапляють дрібні камінчики, відбиваючи рідне покриття ЛКП аж до голого металу. Саме в цих місцях і починає розвиватися корозія. Що б загальмувати процес і зберегти кузов в ідеальному стані проблемні місця обклеюють плівкою ще в дилерському центрі в якості додаткової опції. Більш практичного застосування плівки складно собі уявити.

Яскраве перетворення кузова вашого "залізного коня" сьогодні можливо без дорогого процесу аерографії. Досить надрукувати на плівці малюнок і наклеїти її на капот або двері. Якщо малюнок вам набрид, можете сміливо його знімати і наклеювати новий, що з аерографією буде проблематично.