САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

НОВИНИ

Новий Тойота Ленд Крузер 2019 модельного року на їхному ринку отримав версію Executive Lounge, яка змінила топову модифікацію Excalibur пішла в небуття. Що цікаво, таке оновлення ніяк не вплинуло на основні технічні характеристики Toyota Land Cruiser. Маркетингове оновлення покликане привернути нових покупців бажаючих отримати найсвіжішу модифікацію.
Читати далі →

Нова Тойота Королла 2019 модельного року в черговий раз готується підкорити світовий авторинок. Легендарна надійність, відмінну якість і комфорт, ось що цінують власники машини в СНД. Правда зараз продажу японської моделі в РФ прямують до нуля. Конкуренти Toyota Corolla, особливо з боку корейських виробників, не дрімають і виводять на боротьбу за покупця свіжі Кіа Церато 2019 і нове покоління Хендай Елантра .
Читати далі →

Сьогодні вашій увазі пропонуємо масу фотографій нової Тойоти Рав 4 2019 модельного року. П'яте покоління популярного кросовера побудовано на просунутій модульній платформі TNGA. Збільшена колісна база і розширена колія поряд з короткими свесамі дозволить Toyota RAV4 не тільки міцно стояти на асфальті, але і долати серйозне бездоріжжя завдяки гарній геометричній прохідності.
Читати далі →

Новий кузов Тойота Рав 4 переїхав на модульну платформу TNGA K, що призвело до зміни габаритів. П'яте покоління Toyota RAV4 стало на 1 сантиметр коротше, але трохи ширше. Відбулося збільшення колісної бази на 3 сантиметри і скорочення переднього і заднього свеса. Збільшився дорожній просвіт і з'явилася можливість встановлювати 19-дюймові колісні диски.
Читати далі →

Новий Тойота Рав 4 наступного покоління з'явиться в Росії в кінці 2019 року. Переїзд на товую технологічну платформу змінив Toyota RAV4 неймовірно. Зовсім інший дизайн, силова структура кузова, модернізація задньої підвіски і просунута система повного приводу, все це новий РАВ 4 2019 модельного року.
Читати далі →

Хендай Санта Фе 2019 року одержав досить осудні комплектації і ціни. Звичайно нове покоління кросовера виявилося дорожчим, але по суті вартість підвищилася неістотно, якщо порівнювати зі старою версією автомобіля. А якщо врахувати наскільки Hyundai Santa Fe змінився в кращу сторону, то така цінова пропозиція є досить вигідним.
Читати далі →

Новий Хендай Туссан 2019 модельного року вже доступний покупцям в СНД. Базова ціна нового Hyundai Tucson практично не змінилася. Сегмент кросоверів цього класу вельми конкурентний. Найцікавіше, що лідером на їхному ринку є одноплатформеннік Туссана - Кіа Спортейдж 2019 минулий рестайлінг.
Читати далі →