САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Ravon

ravon-gentra-2018-foto-cena

Новий Равон Джентрі в черговий раз пережив невелику модернізацію. Досить заглянути в салон, де вас чекає нова панель приладів. До речі, саме салон Ravon Gentra піддається змінам найчастіше. А ось силовий агрегат, підвіска, ходова частина, разом з кузовом відчувають себе чудово вже багато років. Правда назва моделі змінюється досить часто. Але по суті, це та ж Chevrolet Lacetti з новим мотором.
Читати далі →

ravon-r4-2018-foto-cena

Новий Равон Р4 дістався до українських дилерів тільки в кінця 2016, початку 2017 року. Але повномасштабні продажу Ravon R4 почалися тільки в 2018 році. Трохи перелицьований Chevrolet Cobalt отримав той же двигун і коробки передач, що і нова Нексія . Хоча якщо бути точним, то спочатку саме на Шевроле Кобальт для українського ринку стояв 1.5 літровий двигун в поєднанні з 6-діапазонною АКПП, а вже потім агрегат стали встановлювати на Ravon Nexia і Равон Джентрі.
Читати далі →

ravon-nexia-2018

Нова Равон Нексія для їхного ринку стала досить цікавою моделлю. Виробник з Узбекистану Ravon вирішив використовувати розкручену назву Nexia, але в технічному плані використовувати базу Шевроле Авео. Якщо бути точним перше покоління Chevrolet Aveo T250 2006 модельного року. Правда модель отримала свій власний мотор і іншу трансмісію. В результаті вийшов недорогий седан невеликого розміру.
Читати далі →

ravon-r2-2018

Компактний хетчбек Ravon R2 на їхному ринку виявився унікальним авто. Адже модель в своєму класі практично не має конкурентів. Узбецький виробник запропонував росіянам цілком сучасний і стильний автомобіль, який ідеально підходить для умов великих міст. Економічний 16-клапанний (1249 см³) мотор в поєднанні з автоматичною коробкою є оптимальним поєднанням ціни і споживчих властивостей.
Читати далі →

Спочатку Равон Джентрі на ринку з'явився у вигляді Chevrolet Lacetti кілька років тому. Трохи пізніше відбулася його трансформація. В результаті седан змінив назву і став називатися Daewoo Gentra. Після цього відбувся відхід марки Daewoo з українського ринку. Через деякий час її місце зайняв бренд Ravon, що призвело до перезавантаження модельної лінійки компанії. Ще одним етапом такої перезавантаження є старт продажів моделі Ravon Gentra.
Читати далі →

Узбецький виробник "Равон" оголосив дату продажу Ravon R2 і розкрив всі ціни і комплектації. Старт продажів компактного хетчбека Равон Р2 намічений на квітень. Перелицьований Шевроле Спарк стає не тільки найдоступнішим автомобілем з автоматом, але ще одним з найдешевших авто з АКПП і кондиціонером.
Читати далі →

Хетчбек Ravon R2 найближчим часом з'явиться у більшості дилерів Равон. Це вже четверта доступна модель від нового бренду, після Ravon Матіз, нової Нексиі і джентрі. Якщо найдоступніший хетч Matiz має досить стару конструкцію, малопотужний мотор і тільки механічну коробку, то дорожчий Ravon R2, це сучасний компактний автомобіль з більш потужним мотором і автоматичною коробкою.
Читати далі →