Проблема "квадратних" номерів вирішена!

Найближчим часом проблема "квадратних" номерів у Росії буде вирішена остаточно. Новий ГОСТ передбачає видачу для особистого транспорту не тільки стандартних прямокутних номерних знаків, а й державних знаків іншої форми, більш придатних для японських і американських авто.

По суті виготовлення дублікатів номерних знаків вже не є проблемою. Сьогодні номера можуть видавати не тільки в ГИБДД, але і в спеціалізованих компаніях, де виробляють дублікати. Наприклад, в Краснодарі виготовлення комплекту стандартних прямокутних номерів коштує всього 2200 рублів, докладніше про даному процесі можна дізнатися на сайті краснодар.дублі.рф

Якщо у вас праворульная шина з квадратної майданчиком під номер, то тепер не доведеться гнути прямокутний номер. Спеціально для вас новий ГОСТ передбачає держномер нового розміру. А саме 170х290 мм. Приблизно так і будуть виглядати нові номери, як на зображенні трохи нижче.

Тепер не доведеться переробляти нішу під номер, встановлювати додаткові плафони освітлення і загинати знак. Адже все це м'яко кажучи не відповідає правилам дорожнього руху і будь-який співробітник ДАІ може вас за це оштрафувати.

Крім того, проблема великих номерів для мототранспорту вирішується раз і назавжди. Більші знаки для мототранспорту старого формату замінюються на більш компактні розміром 145х190 мм. Це дозволить розміщувати номер не тільки на великих мотоциклах, а й на невеликих мотоциклах і мопедах. Точні розміри такого номера дивимося далі.

У деяких регіонах в ГИБДД вже стали видавати номера нового формату. По суті, ви самі можете поставити квадратний номер. Головне, що б його виготовила компанія має сертифікат на подібну діяльність. Тобто тепер це буде виглядати не так -

А приблизно ось так, як на фото трохи нижче -

Відтепер не доведеться "колгоспів" і купувати додаткову рамку. Досить в ГИБДД вимагати, що б вам видали номер відповідного розміру. Подібна схема вже працює в Білорусі та інших країнах СНД. Тепер прогрес добрався і до Росії.

Єдина складність переходу на додатковий тип номерів, це камери розпізнавання фото і відео фіксації правопорушень. Адже їх доведеться перенастроювати під нові формати. Нове програмне забезпечення дозволить розпізнавати порушників як з "прямокутними", так і з "квадратними" номерами.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються