"Заряджений" Audi S1 ​​з'явиться в продажу влітку 2014 року

audi-s1-2014-foto

Серійна версія дуже компактного, але потужного автомобіля Audi S1 ​​буде показана навесні на Женевському автосалоні. а вже влітку шина надійде в продаж. Як обіцяє виробник новий Audi S1 ​​2014 модельного року ціна "гарячого" хетчбека не перевищить ціни Volkswagen Golf GTI. Однак, варто зауважити, що Golf GTI набагато більше за габаритами.

Що стосується силових агрегатів, то німецькі конструктори пропонують використовувати 2-літровий мотор з турбіною потужністю 300 кінських сил, який встановлюють на більшого побратима Audi S3. Цілком можливо, що в серійної версії цей мотор обмежать в потужності. Оскільки така кількість кінських сил для такого маленького автомобіля не потрібно.

Незважаючи на свої маленькі розміри цей компактний хетч отримає всі традиційні опції. які є у всіх модифікацій "S". Для цього автомобіля будуть доступні навіть автомобільні подушки з логотипом http://lifeinjam.ru/catalog/podgolovniki/ Audi S1. Крім іншого машина отримає додаткові елементи оздоблення салону, яка буде говорити про спортивності автомобіля.

Що стосується зовнішнього вигляду, то відрізнити Ауді S1 від A1 не складе великих труднощів, навіть не заглядаючи під капот. Гаряча версія хетчбека буде мати аеродинамічний обвіс, спойлер на даху, великі литі диски з низькопрофільною гумою, чотиритрубний вихлоп і багато іншого.

Що стосується трансмісії, то вона у Audi S1 ​​буде повнопривідний в поєднанні з роботизованими коробками S Tronic. Цілком можливо покупцям навіть запропонують механічну коробку має 6 ступенів. Найцікавіше, що повний пристрій не буде опцією. Потужність на всі чотири колеса буде передаватися на всіх комплектаціях автомобіля.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються