САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Не потрібно вірити в те, що іномарки не ламаються. Звичайно за рівнем надійності багато автомобілів знаходяться на чудових позиціях. Але час бере своє. Будь-яка конструкція машини, це складне поєднання металу, скла, пластику, гуми, полімерів, автохімії. Все це вимагає періодичної заміни.

Наприклад, сальники, прокладки, трубки з часом дубеют, адже це природний процес, якому схильна будь-яка гума. Нічого вічного немає і доводиться шукати нові деталі, що б зупинити текти і уникнути серйознішої поломки. Підвіска страждає від поганих доріг, а двигун постійно споживає бензин сумнівної якості. Природно в ідеальних умовах будь-яка машина прослужить довго, але ми живемо в суворій реальності за іншими правилами. Тому рано чи пізно будь-який автовласник стикається з проблемою пошуку і підбору запасних частин.

Сьогодні купити автозапчастини не проблема. Досить заглянути на сайт optimal-auto.com.ua і зробити кілька кліків. Покажемо, як це працює на конкретному прикладі. Спробуємо знайти конкретну деталь для певної машини. Вибираємо марку, припустимо Kia.

Потім рік випуску, нехай буде 2007. 12 річна машина пройшла вогонь і воду, явно потребує ремонту або заміні комплектуючих. Спробуємо пошукати, який-небудь сальник, який до цього часу напевно підтікає.

Тепер переходимо до вибору моделі. Нехай буде популярний седан Cerato. Їх на їхних дорогах досить багато.

Вибираємо тип кузова седан, бензиновий двигун 1.6 літра (105 к.с.). Після цього потрапляємо в простий і зрозумілий каталог. У розділі "двигун" натискаємо на "прокладки", потім на "сальник распредвала" і знаходимо потрібну нам деталь. Ось і її зображення.

Трохи нижче нам тут же пропонуються аналоги сальника. Тобто більш дешеві варіанти інших виробників. Пошук пройшов зручно, чітко і швидко. Залишилося додати товар у кошик та оформити доставку.

При цьому не довелося мучитися з переглядом купи різних каталогів, вводити туди VIN номер свого автомобіля. По суті на даному сайті розбереться навіть дитина. Все інтуїтивно зрозуміло з першого разу. А головне, то що ми витратили на це часу набагато менше, ніж у вас пішло на прочитання цієї статті. Навіть якщо ви дуже швидко читаєте.