САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

admin

Вітчизняний автогігант "АвтоВАЗ" сьогодні відзвітував про результати продажів за минулий квітень 2019 року. Судячи з першими даними зростання українського ринку триває. А лідером продажів серед усіх легкових авто знову стає бюджетна Лада Гранта.
Читати далі →

Американський виробник автомобілів Cadillac докладає чимало зусиль по просуванню своєї нової моделі. На новинку в керівництві компанії покладаються великі надії.
Читати далі →

У 2017 році німецький виробник преміальних авто представив Audi A8. Автомобіль давно став еталоном в своєму класі. Неймовірний комфорт, безпеку і передові технології. Машина завжди була в авангарді розвитку всього світового автопрому.
Читати далі →

"Автоваз" продовжує розширювати свою географія продажів. На цей раз новою країною, куди повернувся вітчизняний автопром стала сусідня Монголія. У минулому році машини під маркою Лада продавалися в 34 країнах світу. Було реалізовано 38 052 автомобіля, а зростання продажів склав 57%.
Читати далі →

Кузов будь-якого автомобіля є однією з найдорожчих частин. По суті це складна конструкція, яка несе на собі відразу кілька важливих завдань.
Читати далі →

Кожна зміна сезону змушує нас вирішувати питання з гумою. Використовувати ту, що припадала пилом на балконі або купити нову? Який бренд вибрати? Скільки грошей доведеться заплатити за шиномонтаж? Загалом, суцільні складності.
Читати далі →

Плани повернення Опель в Росію починають обростати подробицями. Уже сьогодні відомо, які перші моделі з'являться на їхному ринку в першу чергу. Дещо які новини є і про старт продажів новинок. Але про все по порядку.
Читати далі →