Оренда мобільних огорож в Москві: переваги та види рішень

Масові заходи, свята, ремонтні роботи - ситуації, при яких спостерігається підвищена небезпека отримання травм. Щоб уникнути їх, необхідно обмежити рух людей і автомобілів. Спеціально для таких цілей використовуються спеціальні мобільні огорожі. Сьогодні їх не обов'язково купувати. Взяти потрібно кількість елементів конструкцій можна в оренду за невисоку плату. Надає послугу компанія «Спецтех Оренда». В її асортименті є велика кількість продукції різного призначення і вартості.

Чому вигідно орендувати мобільні огорожі

Послуга користується великою популярністю, що обумовлюється наявністю у неї великої кількості позитивних моментів. Основними серед них є:

  • значна економія бюджету в порівнянні з покупкою;
  • висока швидкість і професійне виконання монтажних робіт;
  • відсутність необхідності в проведенні сезонного обслуговування, пошуку місць для надійного зберігання інвентарю;
  • доступ до різних видів огорож, які відповідають певним цілям.

Оренда зазначених пристроїв актуальна для будівельних компаній, ремонтних бригад, організаторів різних масових заходів - концертів, виставок, показів, ярмарків, майстер-класів, семінарів. Призначені вони для установки на вулиці.

Компанією Спецтех Оренда оренда мобільних огорож надається в Москві і в Московській області на вигідних умовах. Фірма гарантує високу якість і велику швидкість надання послуг. Вона надає додаткові знижки надійним клієнтам.
Які огорожі можна орендувати

Існує кілька видів огороджувальних конструкцій. Для запобігання руху великого транспорту бажано встановлювати дорожні блокіратори, доповнені ребрами жорсткості.

Захистити територію проведення тієї чи іншої події допоможуть легкі секційні бар'єри, які мають міцні замкові з'єднання. При обмеженому бюджеті варто звернути увагу на стрічкові стійки. Вони допомагають скоротити кількість орендованих секцій завдяки наявності допоміжних деталей.
Для обмеження руху на дорозі також можна використовувати систему «кактус». Її особливість полягає в наявності численних елементів, спрямованих в різні боки. Щоб запобігти нещасним випадкам, наприклад, при ремонті доріг бажано використовувати установки, які пошкоджують шини в якості остаточного бар'єру.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються