САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Зовсім недавно нова Хендай Елантра 2016 була показана в Кореї. Шосте покоління популярного седана отримало свіжий дизайн, в чому ви можете переконається на фотографіях Hyundai Elantra в новому кузові. У їхній статті ми зібрали, як фото екстер'єру, так і зображення салону новинки.
Нова Хендай Елантра 2016 фото

Останнім часом щодо корейського автовиробника курсувало чимало різної інформації. Найбільшу цікавість у експертів, так і у простих автолюбителів викликала непідтверджена інформація про те, що незабаром лінійку компанії поповнить нова модель.
Читати далі →

razmery-hyundai-solaris

Розміри Хендай Соляріс відповідають класу "В". Останнє оновлення Hyundai Solaris додало 5 мм до загальної довжини машини. Збільшення відбулося за рахунок інших бамперів. Колісна база залишилася колишньою 2570 мм, як висота, ширина і дорожній просвіт. Кліренс рестайлінгового Соляріса як і раніше 16 сантиметрів. Хендай Соляріс в кузові хетчбек зі зрозумілих причин має меншу довжину.
Розміри Хендай Соляріс, габарити кузова, Hyundai Solaris кліренс (дорожній просвіт)

dvigatel-hyundai-solaris-1.4

Двигун Хендай Соляріс 1.4 літра поточного третього покоління моделі видає 107 к.с. Для такого невеликого обсягу, це досить велика потужність, особливо з огляду на що мотор атмосферне і розрахований на роботу з 92-им бензином. Силовий агрегат Hyundai Solaris робочим об'ємом 1396 см3 має 16-клапанний механізм DOHC, в приводі ГРМ ланцюг. У даного мотора є маса переваг, але і недоліків досить багато.
Двигун Хендай Соляріс 1.4 характеристики, пристрій ГРМ, динаміка, витрата палива Hyundai Solaris 1.4

dvigatel-hyundai-solaris

Двигун Хендай Соляріс 1.6 літра має 4 циліндри і 16-клапанний механізм ГРМ DOHC з ланцюговим приводом. Потужність мотора Hyundai Solaris 1.6 складає 123 л.с. У конструктивному плані движок в 1591 см3 відрізняється від свого побратима, двигуна Солярис 1.4 літра тільки збільшеним ходом поршня. Тобто колінчастий вал у моторів різний, хоча поршні, клапана, розподільні вали і інші деталі однакові.
Двигун Хендай Соляріс 1.6 характеристики, пристрій ГРМ, динаміка, витрата палива Hyundai Solaris 1.6

Новий Хендай Соляріс в 2015 році продовжує залишатися найбільш затребуваною легковий іномаркою на українському ринку. Хоча кризові явища і падіння попиту в 2015 році торкнулися і цього автомобіля. Скорочення продажів було не більше, ніж у основних конкурентів.
Новий Хендай Соляріс 2015 року, фото, ціна, відео Hyundai Solaris 2015 технічні характеристики

Однією з найбільш популярних моделей на українському автомобільному ринку за підсумками минулого року став новий «Солярис». І це зрозуміло: корейська компанія пропонує відмінне співвідношення ціни і якості, а сам автомобіль ідеальний для міського життя, де пробки і недолік місця на парковках - звичне явище.
Новий Hyundai Solaris 2014 року - ідеальна машина для мегаполіса