Найдоступніший Ніссан в Росії - Nissan Almera

Сьогодні поговоримо про надійне і недорогому автомобілі Nissan Almera. Седан Ніссан Альмера спеціально призначений для українських доріг, пристосований до холодного клімату і постійного перепаду температур.

Досить великий салон Nissan Almera і місткий багажник передбачає, що шина буде використовуватися сімейними автовласниками. Дуже просторий і простий інтер'єр передбачає максимум можливого комфорту. Широкий задній диван і зручні передні крісла. По суті людям практично будь-який комплектності ця машина підійде ідеально. Модель цілком укладається в категорію "бюджетних" іномарок. Серед всіх ніссан Альмера найдоступніша за ціною. Не вірите, тоді загляньте на сайт офіційного дилера "Консул" carso.ru

З огляду на особливості їхного клімату і для захисту машини від різних хімічних елементів, що застосовуються для обробки доріг в зимовий період, використовується спеціальний антикор. Антикорозійний захист наносять ще на стадії складання кузова, тому проблем з іржею в прихованих порожнинах і днище не буде довго час.

Конструкція шасі має гарну енергоефективність. Передня підвіска з легкістю проковтує всі нерівності дороги і заслуговує на повагу. Ззаду підвіска напівзалежна і не вимагає зайвої уваги. У салоні практично не чутно шуму через посиленою шумо-і віброізоляції кузова. Крім того автомобіль має досить високу міцність. Для захисту моторного відсіку використовується спеціальний сталевий лист товщиною близько 2 мм.

Що стосується силового агрегату, то це перевірений часом 1.6 літровий 16-клапанний бензиновий мотор потужністю 102 к.с. Двигун встановлюють на Рено Логан, так що він не просто поширений, але ще і феноменально ремонтопрігоден і немає проблем з запасними частинами. Коробка передач може бути використана механічна, або класичний 4-діапазонний автомат.

Модель випускають в Росії з 2013 року. Судячи з відгуків покупців, це досить надійна машина. Крім класної підвіски і чіткого рульового управління можна згадати про ще одне достоїнство. Це звичайно ж зовнішній вигляд. Ніссан Альмера створена на базі японської версії Nissan Bluebird Sylphy. Це модель з чудово пропрацював екстер'єром і досить великим кузовом. Якщо за габаритами Альмера явно переросла "В" клас і давно наблизилася до "С" класу, то за ціною це та ж доступна машина для сімейного використання на кожен день.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються