САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Lada

Українському автогіганту знадобилося досить багато, що б вивести на ринок нову Лада Гранта Крос, яка по суті є перелицьованою Lada Kalina Cross. Однак в машині відбулися ті ж позитивні зміни, що і при рестайлинге Лада Гранта вийшла на ринок ще минулої осені.
Читати далі →

Вітчизняний автогігант "АвтоВАЗ" сьогодні відзвітував про результати продажів за минулий квітень 2019 року. Судячи з першими даними зростання українського ринку триває. А лідером продажів серед усіх легкових авто знову стає бюджетна Лада Гранта.
Читати далі →

"Автоваз" продовжує розширювати свою географія продажів. На цей раз новою країною, куди повернувся вітчизняний автопром стала сусідня Монголія. У минулому році машини під маркою Лада продавалися в 34 країнах світу. Було реалізовано 38 052 автомобіля, а зростання продажів склав 57%.
Читати далі →

"Автоваз" оголосив про зниження цін і спеціальні пропозиції на нові автомобілі Лада. Український автогігант пропонує потенційним покупцям оцінити всі можливі вигоди при покупці українського автомобіля. Спеціальне "Весняна пропозиція" буде дійсно до кінця квітня.
Читати далі →

Дата продажів Лада Гранта Крос тепер не є секретом. Пару днів назад на ВАЗ ТВ (є і такий телеканал) співробітник прес-центру компанії Стас Березій розповів про плани виведення на український ринок Lada Granta Cross, про яку ми детально писали .
Читати далі →

Старт продажів Лада Ларгус на газу зі штатною двохпаливної системою харчування оголошений 4 квітня 2019 року. Саме з сьогоднішнього дня всі бажаючі можуть купити Lada Largus із заводською ГБО. Природно виробник оголосив і ціни на модель. Як виявилося ціни на Лада Ларгус на Газу виявилися вельми демократичними.
Читати далі →

В кінці лютого 2019 року з конвеєра зійшла Лада Веста СВ. Але машина виявилася не простий, а ювілейної. В Іжевську випустили 300 000-у машину вітчизняного виробництва. Модель в кузові седан запущена у виробництво восени 2015 року, за кілька років отримала кілька модифікацій і стала справжнім бестселером українського ринку.
Читати далі →