САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Mercedes-Benz

З'явилися перші реальні відомості щодо седан Mercedes-Benz А-класу в «зарядженої» версії AMG. Модель покликана стати однією з найбільш компактних і доступних в лінійці потужних седанів CLA від інженерів з Німеччини.
Читати далі →

Німецький автовиробник Mercedes Benz повідомив, що поліпшив оснащення фургонів Sprinter поточного покоління. Автомобілі, що пропонуються на українському ринку, тепер матимуть в складі технічної начинки систему повного приводу 4х4. Машини з приводом на обидві осі покупці можуть замовляти вже зараз. Крім можливості використовувати всі можливості трансмісії, модернізований «Спринтер» отримав і ще одне важливе нововведення - поліпшену геометрію кузова.
Читати далі →

Сьогодні відбудеться відкриття заводу Мерседес в Солнечногорську. Точніше в Солнечногорском районі Московської області в індустріальному парку Єсипова. Новий завод Mercedes-Benz в Росії отримав назву "Московія". Очікується, що на урочисту церемонію приїде сам В.В. Путін.
Читати далі →

Модифікацію Е-класу 2017 відкритої версії кабріолет представив німецький автовиробник. Особливість новинки полягає в присутності тканинної даху складного типу. Значне число змін інженери і дизайнери внесли в нову версію кабріолета, який має чотири місця. Саме завдяки їм він серйозно відрізняється від автомобіля попереднього покоління, а також не схожий на Е-клас в кузові седан і купе.
Читати далі →

На даний момент німецький автовиробник займається тестами пікапа, які проходять в північних країнах. Підтвердження цього отримано недавно від фотошпигунів, яким вдалося зняти автомобіль. Вони звернули увагу на те, що у прототипу, задіяного на тестах, присутній два люка для заливних горловин. Ця деталь навела їх на певні роздуми.
Читати далі →

Жорсткість екологічних норм в ЄС змушує виробників потужних автомобілів думати про те як знижувати викиди, але при цьому ще й збільшувати кількість кінських сил доступних для "заряджених" машин.
Читати далі →

Тепер лінійка С-класу компанії Mercedes-Benz, пропонована на українському ринку, може з повним правом називатися повноцінною. Адже тепер до традиційних «цешкі» додалися нові версії, які мають повний привід. А окремі модифікації отримали під капот більш потужні агрегати. Топової серед потужних версій С-класу є C63 AMG. Ціна новинки складає всього 4 млн. Рублів.
Читати далі →