САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

admin

Нова Тойота Королла 2019 модельного року в черговий раз готується підкорити світовий авторинок. Легендарна надійність, відмінну якість і комфорт, ось що цінують власники машини в СНД. Правда зараз продажу японської моделі в РФ прямують до нуля. Конкуренти Toyota Corolla, особливо з боку корейських виробників, не дрімають і виводять на боротьбу за покупця свіжі Кіа Церато 2019 і нове покоління Хендай Елантра .
Читати далі →

Сьогодні вашій увазі пропонуємо масу фотографій нової Тойоти Рав 4 2019 модельного року. П'яте покоління популярного кросовера побудовано на просунутій модульній платформі TNGA. Збільшена колісна база і розширена колія поряд з короткими свесамі дозволить Toyota RAV4 не тільки міцно стояти на асфальті, але і долати серйозне бездоріжжя завдяки гарній геометричній прохідності.
Читати далі →

Новий кузов Тойота Рав 4 переїхав на модульну платформу TNGA K, що призвело до зміни габаритів. П'яте покоління Toyota RAV4 стало на 1 сантиметр коротше, але трохи ширше. Відбулося збільшення колісної бази на 3 сантиметри і скорочення переднього і заднього свеса. Збільшився дорожній просвіт і з'явилася можливість встановлювати 19-дюймові колісні диски.
Читати далі →

Новий Тойота Рав 4 наступного покоління з'явиться в Росії в кінці 2019 року. Переїзд на товую технологічну платформу змінив Toyota RAV4 неймовірно. Зовсім інший дизайн, силова структура кузова, модернізація задньої підвіски і просунута система повного приводу, все це новий РАВ 4 2019 модельного року.
Читати далі →

Хендай Санта Фе 2019 року одержав досить осудні комплектації і ціни. Звичайно нове покоління кросовера виявилося дорожчим, але по суті вартість підвищилася неістотно, якщо порівнювати зі старою версією автомобіля. А якщо врахувати наскільки Hyundai Santa Fe змінився в кращу сторону, то така цінова пропозиція є досить вигідним.
Читати далі →

Новий Хендай Туссан 2019 модельного року вже доступний покупцям в СНД. Базова ціна нового Hyundai Tucson практично не змінилася. Сегмент кросоверів цього класу вельми конкурентний. Найцікавіше, що лідером на їхному ринку є одноплатформеннік Туссана - Кіа Спортейдж 2019 минулий рестайлінг.
Читати далі →

Новий Хундай Туксон 2019 зовні змінився не сильно, але дещо які моменти варто відзначити. З технічної точки зору з'явилися невеликі прориви, про що ми поговоримо нижче. Зустрічайте черговий рестайлінг Hyundai Tucson, який на їхному ринку ніяк не може відновити втрачені позиції через низку ребрендінгів.
Читати далі →