САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Нова Хендай Елантра 2019 модельного року офіційно представлена. Дизайнери серйозно попрацювали над зовнішністю седана, при цьому основні габарити практично не змінилися. В основному силова структура кузова залишилася колишньою, замінили тільки зовні кузовні панелі Hyundai Elantra.
Читати далі →

Новий Хендай Старекс 2018 модельного року, який в СНД іменується Hyundai H-1 офіційно представили на краковському автосалоні. 8-місний мікроавтобус отримав оновлений дизайн, дизельний мотори і класичну заднеприводную компоновку. У Кореї Хендай Гранд Старекс показали ще в грудні минулого року.
Читати далі →

Новий Хендай Туксон 2018 модельного року все популярнішим. Росіяни оцінили модель гідно і голосують за новинку своїм гаманцем. Правда нормальний попит на модель з'явився не відразу, а приблизно через 1.5 року після появи корейського кроссовера на їхному ринку. Сьогодні поговоримо докладніше про всі достоїнства машини.
Читати далі →

Седан Хендай Елантра 2018 модельного року є одним з бестселерів світового ринку в своєму класі. Hyundai Elantra сьогодні випускається в шостому поколінні. Модель в новому кузові з'явилася на конвеєрі в Кореї ще в вересні 2015 року. Українську збірку в Калінінграді освоїли лише навесні 2016 року. Елантру збирають методом "викрутки" технології SKD - тобто на пофарбований кузов (який приходить з Кореї) ставлять силові агрегати, навісне обладнання, фари, бампери і прикручують колеса. Виробник обіцяє збільшити ступінь локалізації, але в разі зростання попиту.
Читати далі →

Седан Хендай Соната 2018 модельного року поки не може похвалитися великим обсягом продажів. Українські покупці в основному залишають свій вибір на інший корейської машині цього класу Кіа Оптима , яка пройшла чергове оновлення. Однак в глобальному масштабі Sonata досить популярна в багатьох країнах.
Читати далі →

Новий Хендай Санта Фе 2018 модельного року дістався і до українського ринку. Виробник вже оприлюднив ціни на українську специфікацію Santa Fe нового покоління. На українському ринку будуть представлені тільки повнопривідні версії з двома типами силових агрегатів. Але про все по порядку.
Читати далі →

new__hyundai_tucson

Виробник кросовера Хендай Туссан в 2018 почав активну кампанію з просування свого автомобіля. Незважаючи на досить цікаві комплектації і конкурентоспроможні ціни рівень продажів залишає бажати кращого. Хоча Hyundai Tucson досить непоганий кросовер, але росіяни в більшості своїй вибирають його одноплатформеннік Кіа Спортейдж .
Читати далі →