САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Новий Рено Докер все ж з'явився в Росії. Модель з'явиться у дилерів в кінці 2017, спочатку 2018 року. Вже відома ціна і комплектації Renault Dokker і технічні характеристики для їхного ринку. Модель однозначно викличе інтерес через своєю феноменальною практичності і місткості. Сьогодні розповімо про всі особливості українського Доккера, який в Європі можна купити під назвою Dacia Dokker. Старт продажів моделі відбувся першого листопада, а отримати живі машини у дилерів Рено можна буде тільки в грудні 2017 року.
Читати далі →

Двигун Лади Гранти 8 клапанний об'ємом 1.6 літра на сьогоднішній момент є найпопулярнішим серед покупців бюджетного седана. Конструкція двигуна добре відома не тільки в офіційному сервісі, але і в будь-якому гаражі. Тому ремонт і обслуговування даного мотора не викликає труднощів і коштує відносно недорого. Сьогодні докладніше поговоримо про даний движку докладніше.
Читати далі →

Двигун Лада Калина 1.6 8 клапанний добре знайомий їхним водіям. Адже його історія сягає до просунутого (для свого часу) мотору ВАЗ 2108. З тих пір силовий агрегат пережив величезну кількість модернізації. Але основні параметри конструкції залишилися незмінними. Сьогодні докладніше поговоримо про даний силовий агрегат.
Читати далі →

Лада Ларгус 8 клапанів - найдоступніший варіант для практичного універсала. Спочатку на модель ставили 8-клапанний мотор з серії Renault K7M того ж робочого об'єму 1.6 літра. Правда колишній силовий агрегат доводилося завозити з Румунії, що в умовах падіння рубля виявилося просто нерентабельним, тому виробник перейшов на вітчизняний аналог ВАЗ-11189.
Читати далі →

Оновлена Шкода Октавія 2017 дісталася і до Росії. Старт виробництва в Нижньому Новгороді відбувся 17 березня. А вже з 1 квітня дилери приймали замовлення на ліфтбек вітчизняного складання. Skoda Octavia досить непогано продається в своєму класі особливо в великих столичних містах. Правда фейсліфтінг спочатку викликав досить багато суперечливих емоцій, про що ми поговоримо трохи нижче.
Читати далі →

Рестайлинговая Шкода Рапід 2017 тепер доступна і їхним покупцям. Влітку цього року в Калузі почалося виробництво оновленого лифтбека. Сьогодні поговоримо про позитивні зміни моделі Rapid, покликані привернути до автомобіля нових споживачів. Конкурувати чеському авто доводиться в основному з німецьким Поло седан . Обидві машини створені на загальній агрегатній базі і збираються на Калузькому заводі концерну VW.
Читати далі →

Зовсім недавно на токійському автосалоні відбулася прем'єра нового кросовера BMW X2, а вже сьогодні виробник готовий приймати попередні замовлення на машину. Всі ціни і комплектації для Росії на БМВ Х2 оголошені. Правда живі машини можуть з'явиться тільки в наступному році. Фотографії Х2 можна подивитися тут .
Читати далі →