САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Suzuki

Днями українські дилери японської марки почали офіційно продавати Suzuki Vitara нової генерації в СНД. Зміни в автомобілі торкнулися головним чином екстер'єру і його внутрішнього оформлення. Додатково виробник оснастив новинку іншим обладнанням. Що стосується гами силових агрегатів, то вона залишилася без змін.
Читати далі →

Новий Сузукі Джимни 2019 роки європейським покупцям показали на минулому Паризькому автосалоні. Японські покупці обійшлися без пишної презентації. Нове покоління Suzuki Jimny прямо з конвеєра вирушило дилерам. Продажі в Японії вже стартували. А ось росіянам доведеться трохи почекати.
Читати далі →

Дорожній просвіт Сузукі Гранд Вітара або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki Grand Vitara і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Дорожній просвіт Сузукі СХ4 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki SX4 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або навіть посилених пружин.
Читати далі →

Дорожній просвіт Сузукі Вітара або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki Vitara і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Японський концерн Suzuki заробив собі популярність у всьому світі завдяки виробництву мікролітражок і компактних позашляховиків. А найбільш пізнаваною і продаваною моделлю цієї марки є suzuki grand vitara.
Читати далі →

Suzuki SX4 першого покоління, вперше з'явився на ринку в 2006 році, і був створений, спільно з італійською компанією «Fiat». Автомобіль був призначений для європейського ринку. Цього разу японці за справу взялися самостійно.
Читати далі →