САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Ця стаття для любителів заощадити на покупці нового авто. Навіщо переплачувати, коли можна взяти машину дешевше, без особливих складнощів і виснажливого очікування. Саме березень на авторинку вважається найвигіднішим місяцем для покупки. Але є одне але, потрібно поспішити, оскільки бажаючих купити машину багато, а самих авто мало.
Читати далі →

Скільки автомобілів в Росії і яка кількість запасних частин потрібно для такої кількості машин? Це питання напевно задають собі багато автовласників, економісти, аналітики та природно продавці запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих.
Читати далі →

В кінці лютого 2019 року з конвеєра зійшла Лада Веста СВ. Але машина виявилася не простий, а ювілейної. В Іжевську випустили 300 000-у машину вітчизняного виробництва. Модель в кузові седан запущена у виробництво восени 2015 року, за кілька років отримала кілька модифікацій і стала справжнім бестселером українського ринку.
Читати далі →

Старт продажів оновленої Хендай Елантра 2019 модельного року на їхному ринку оголошений офіційно. Виробник навіть опублікував ціни на рестайлінгову Hyundai Elantra, яка в базі подорожчала на 30 000 рублів. Що стосується решти, то поговоримо про це докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Lada Vesta один з найбільш вдалих автомобілів вітчизняного виробництва останніх років. Класний дизайн, зручний салон, перевірені технічні рішення. Але багатьом росіянам цього мало і вони взялися за тюнінг Лада Веста. Результати можна побачити не тільки на фото в мережі, але і на вулицях їхних доріг.
Читати далі →

До моменту запуску в серію нової моделі чеської компанії на європейському ринку залишилося не так багато часу. Проте, виробник продовжує проводити регулярні тести свого бюджетного кросовера Шкода Камікі. Саме під час одного з випробувань Фотошпигуни і змогли у всіх деталях розглянути зовнішність нового кросовера.
Читати далі →

Новий Мітсубісі АСХ 2019 модельного року офіційно представили в Женеві. Очікувана процедура рестайлінгу Mitsubishi ASX нарешті то відбулася. У переддень поновлення машини з надр автовиробника прийшла інформація про основні зміни, які відбудуться з зовнішністю цієї моделі.
Читати далі →