САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Porsche

Найгучнішою прем'єрою поточного року, безумовно, є електричний спорткар від Porsche. Уже вишикувалася велика черга з бажаючих замовити нову модель від люксового бренду.
Читати далі →

Новий Порше Кайен 2018 роки вже можна замовити в Росії. Нова модель Cayenne стала ще більш ефектним, динамічним і ефективним авто. Один тільки практично повністю алюмінієвий кузов чого вартий. Не кажучи вже про легендарних двигунах і просунутої трансмісії. У сьогоднішній статті вас чекають фотографії новинки, детальні технічні характеристики і звичайно ціни і комплектціі на Кайен нового покоління.
Читати далі →

У компанії Porsche готуються випустити на ринок культову модель 911-ою в самій «злий» модифікації. За вже сформованою традицією на багажник нова модель отримає шильдик GT2. Не виключається можливість того, що суперкар, який незабаром буде представлений, виявиться серед всіх версій 911-их самим швидкісним.
Читати далі →

Вседорожник Cayenne нового покоління компанія Porsche активно випробовує вже протягом декількох останніх тижнів. Саме ця обставина і дозволило проникнути в мережу важливою технічною інформацією, що стосується новинки. Відштовхуючись від неї, можна говорити про те, що за зразком сімейство Panamera в компанії будуть вибудовувати сімейство Cayenne нового покоління.
Читати далі →

Для компаній Aston Martin і Mercedes АMG завданням найближчих років стало будівництво гіперкарів. Створенням таких автомобілів вони зацікавилися по тій причині, що у більшості конкурентів вони вже були присутні в лінійці. В таких умовах компанії Porsche доведеться докласти певних зусиль для того щоб не опинитися в становищі наздоганяючої.
Читати далі →

Китайський автоконцерн Zotye продовжує радувати дешевими клонами преміальних європейських кросоверів. На цей раз "жертвою" автовиробника з КНР став Porsche Macan. Нова модель Zotye SR8 не тільки зовні схожа на німецький спортивний кросовер, але ще і всередині максимально наближений до оригіналу. Для китайського бренду Zotye, це не перша репліка, але в плані схожості, безумовна сама зухвала спроба скопіювати автомобіль. Вартість новинки в КНР становить від 13 до 15 тисяч доларів, в той час як оригінал пропонують за 83 тисячі!
Читати далі →

Схоже Porsche наважилася на серійне виробництво Panamera з двухдверним кузовом. Компанія також серйозно задумалася про постачання на конвеєр універсала, який створений в стилі паризького прототипу «Панамери» Sport Turismo, але поки остаточне рішення з даного питання ще не прийняли.
Читати далі →