Ford

Форд Куга 2018 комплектації і ціни, фото, відео, характеристики

Кросовер Форд Куга до 2018 року встиг пережити два покоління і кілька рестайлінг. У СНД не користується великим попитом і серйозно програє основним конкурентам. Таким як Кіа Спортейдж або Тойота РАВ 4 . Не дуже вдалі комплектації і завищені ціни на Ford Kuga істотно звужують купівельну активність.
Читати далі →

Нове покоління Форд Фокус фото, шпигунські знімки Ford Focus 4

Фотографії нового Форд Фокус 4 покоління з'явилися в мережі. Шпигунські знімки 5-дверного хетчбека новинки дозволяють досить уважно розглянути всі нюанси екстер'єру. Найцікавіше, що замість звичного камуфляжу на кузові Ford Focus 2018-2019 модельного року нанесена різнобарвна плівка ніяк що не приховує основні риси шини.
Читати далі →

Кліренс Форд Куга, реальний дорожній просвіт Ford Kuga різних поколінь

Дорожній просвіт Форд Куга або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Kuga і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Кліренс Форд Фьюжн, збільшення дорожнього просвіту Ford Fusion

Дорожній просвіт Форд Фьюжн або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Fusion і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Форд Фієста, збільшення дорожнього просвіту Ford Fiesta за допомогою проставок

Дорожній просвіт Форд Фієста або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Fiesta і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються