САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Peugeot

Дорожній просвіт Пежо 308 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Peugeot 308 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Продовжуємо їхну розмову про старому седані преміум класу Peugeot 605. Давайте тепер послухаємо серце Пежо 605, а точніше розглянемо його мотори. До дев'яносто п'ятого року на машину ставили кілька бензинових і один дизельний мотори. З бензинових були карбюраторний чотирициліндровий на дев'яносто п'ять коней, з центральним уприскуванням (моноинжектор) на сто десять коней і з багатоточковим уприскуванням (інжектор) на сто двадцять одну кінську силу. Ці мотори мали ремінною привід распредвала, який слід міняти разом з роликом кожні 60 тисяч кілометрів.
Читати далі →

Сьогодні хочу трохи поговорити про Peugeot 605, який поєднує в собі такі якості, як краса, потужність і престиж. Цей колишній флагман відомого французького концерну PSA, що наробив чимало галасу свого часу, і зараз досить привабливий, хоча цей Пежо і був розроблений в вісімдесятих роках. Але на вторинному ринку можна взяти цілком пристойну машину.
Читати далі →

Французькою компанією Peugeot, яка останнім часом зіткнулася з низкою складних моментів, що стосуються дизайну і технічної складової своїх автомобілів, довелося відчути на собі негативні наслідки цього у вигляді обвалу обсягу продажів. Однак ситуація зможе врятувати новинка седана Peugeot 301.
Читати далі →

У СНД седан Пежо 408 пропонується з різними двигунами, механічною і двома автоматичними коробками передач. Є навіть дизельний двигун, атмосферні і турбований мотор.
Двигун Пежо 408 дизель, бензин 1.6 турбо Peugeot 408 з автоматом (АКПП), механіка

razmery-peugeot-408

Розміри Пежо 408 є головним козирем серед конкурентів. Обсяг багажника і кліренс Peugeot 408 може порадувати будь-якого дачника або практичної людини.
Розміри Пежо 408 салон фото, габарити, кліренс, дорожній просвіт, багажник Peugeot 408

408-peugeot-foto

Сьогодні поговоримо про ціни і комплектації Пежо 408, чудового сімейного седана великого розміру. Відразу відзначимо, що вже базова комплектація Peugeot 408 має масу опцій.
Пежо 408 комплектації і ціни, базова комплектація Peugeot 408, версії Access, Active, Allure