САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

UAZ

УАЗ Патріот 2019 роки знову пройшов процедуру оновлення. Виробник проводить рестайлінг моделі в останні роки досить часто. Тим самим ведеться постійна робота по вдосконаленню конструкції, зручності і комфорту UAZ Patriot. Машина нового модельного року однозначно краща за стару. І не забуваємо про непримиренну боротьбу за якість збірки, яка за останній час вийшла але новий рівень.
Читати далі →

UAZ-Patriot-2018-cena-i-komplektacii

Український позашляховик УАЗ Патріот в 2018 продовжив рости в ціні і пропонувати покупцям все нові комплектації. Вартість UAZ Patriot в топових версіях з пакетами позашляхових опцій впевнено переступила мільйон рублів. Виробник активно впроваджує всі нові електронні системи і сучасний функціонал. Але конструктивно поки серйозних зрушень не передбачається. Якщо не брати до уваги постійних розмов про нове покоління позашляховика.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот 2018 модельного року продовжив свій шлях поступового оновлення. Український позашляховик останнім часом оновлюється практично щороку, а то й півроку. UAZ Patriot отримав нові комплектації, ціни, набір електронних систем. Якщо зовні модель змінилася не сильно, що можна побачити на фото, то в салоні провели істотну модернізацію. Але про все докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Чергове фото нового кросовера УАЗ, який може вийти в 2020 році під індексом УАЗ-3170 підриває мережу! Повнорозмірний безрамний кросовер від ульяновського автозаводу засвітився на фотографії в закритому від сторонніх очей приміщенні автозаводу. Чіткість фотографії прототипу УАЗ-3170 залишає бажати кращого, проте можна розглянути практично всі деталі.
Читати далі →

На Ульяновському автозаводі вирішили освоїти нову нішу - 1.5 тонних розвізних вантажівок. Полуторка від УАЗ буде створена на базі звичайного Патріота, точніше його вантажної версії. Правда для збільшення вантажопідйомності буде збільшена довжина машини за рахунок нової рами. А кабіна від того ж Патріота отримає цікаве виконання. Замість двох окремих крісел, в двох дверний кабіні тепер можна буде посадити трьох осіб.
Читати далі →

Двигун УАЗ Патріот, який встановлювали на модель минулого року, залишився і на рестайлинговом UAZ Patriot. Серйозних змін не відбулося, на вибір покупцям пропонують бензиновий і дизельний варіант мотора. Обидва двигуни марки ЗМЗ. Дизельний двигун ЗМЗ-51432.10 CRS з системою подачі палива Common Rail і турбіною відповідає Євро-4. Новий бензиновий ЗМЗ-409, так само відповідає Євро-4 і готовий перетравлювати паливо АІ-92. Сьогодні докладно розповімо про характеристики обох моторів.
Двигун УАЗ Патріот

Двигун УАЗ Патріот 409 від Заволзького моторного заводу останнім часом довели до екологічного стандарту Євро-4. По суті це інжекторний 406 двигун, який встановлювали на Волги і Газелі. Власне конструкція силових агрегатів вельми схожа, крім того проблеми 406 мотора успадкував і движок ЗМЗ 409. Далі пропонуємо опис і технічні характеристики двигуна UAZ Patriot 409.
Двигун УАЗ Патріот 409, технічні характеристики