САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

BMW

Баварський автовиробник опублікував фотографії трьох моделей, які приводяться в рух електротягою. Знімки були зроблені під час тестів, які проходили в шведському Заполяр'ї, де машини проходили випробування снігами і низькими температурами.
Читати далі →

Нова БМВ 3 серії 2019 модельного року стала швидше, легше і розумніше за рахунок величезної кількості електроніки. Сьоме покоління седана BMW 3 почне продаватися по всьому світу одночасно. Старт продажів нової БМВ 3 в Росії запланований на 9 березня 2019 року.
Читати далі →

Новий БМВ Х5 2019 модельного року змінив покоління ставши ще більш динамічним, безпечним і технологічним. Легендарний позашляховик BMW X5 породив в СНД ціле покоління фанатів, для яких преміум кросовер виявився головним мірилом успіху в житті. Що змінилося, в такої бажаної машині, крім ціни? Давайте розберемо все по порядку.
Читати далі →

Новий БМВ Х7 2019 модельного року представлений офіційно. Чутки про швидку появу BMW X7 ходили давно, з'являлося досить велика кількість шпигунських фотографій і технічних відомостей. Виробник вирішив не мучити з презентацією новинки на ринок.
Читати далі →

Перший БМВ Х7 виявився більшим кросовером ніж очікували. Загальна довжина машини склала 5151 мм, а колісна база 3105 мм. За даними показниками великий кросовер німецького виробника перевершив своїх основних конкурентів.
Читати далі →

Зовсім недавно на токійському автосалоні відбулася прем'єра нового кросовера BMW X2, а вже сьогодні виробник готовий приймати попередні замовлення на машину. Всі ціни і комплектації для Росії на БМВ Х2 оголошені. Правда живі машини можуть з'явиться тільки в наступному році. Фотографії Х2 можна подивитися тут .
Читати далі →

Німецький концерн представив новий БМВ Х2 в рамках Токійського автосалону, який проходить в ці дні в Японії. Досить дивна прем'єра, якщо врахувати, що BMW X2 будуть виробляти в основному для США з можливостями поставки в Європу. Логічно було б показати машину в Детройті в січні, але в концерні BMW швидше за все роблять ставку і на сусідній авторинок Китаю. Тому жителі Азії і удостоїлися такої презентації першими.
Читати далі →