САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Українському автогіганту знадобилося досить багато, що б вивести на ринок нову Лада Гранта Крос, яка по суті є перелицьованою Lada Kalina Cross. Однак в машині відбулися ті ж позитивні зміни, що і при рестайлинге Лада Гранта вийшла на ринок ще минулої осені.
Читати далі →

Баварський автовиробник опублікував фотографії трьох моделей, які приводяться в рух електротягою. Знімки були зроблені під час тестів, які проходили в шведському Заполяр'ї, де машини проходили випробування снігами і низькими температурами.
Читати далі →

Для початківця автолюбителя все масла однакові. Однак водії з багаторічним досвідом знають, що навіть моторні масла серйозно відрізняються між собою, не кажучи вже про трансмісійне масло. Їх об'єднує, тільки поділ на мінеральне, напівсинтетичне і синтетичні масла.
Читати далі →

З'явилися перші реальні відомості щодо седан Mercedes-Benz А-класу в «зарядженої» версії AMG. Модель покликана стати однією з найбільш компактних і доступних в лінійці потужних седанів CLA від інженерів з Німеччини.
Читати далі →

Рульова рейка забезпечена гідропідсилювачем - цікаве технічне рішення, яке спрощує управління будь-яким автомобілем. Будь це невелика легковик, великий мікроавтобус або навіть багатотонну вантажівку.
Читати далі →

Найгучнішою прем'єрою поточного року, безумовно, є електричний спорткар від Porsche. Уже вишикувалася велика черга з бажаючих замовити нову модель від люксового бренду.
Читати далі →

Вітчизняний автогігант "АвтоВАЗ" сьогодні відзвітував про результати продажів за минулий квітень 2019 року. Судячи з першими даними зростання українського ринку триває. А лідером продажів серед усіх легкових авто знову стає бюджетна Лада Гранта.
Читати далі →