САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

"Заряджену" Hyundai Sonata зібрали тюнери компанії Bisimoto. Новинку корейський виробник автомобілів Хендай планує представити на виставці SEMA в Лас-Вегас. В її рамках буде показано спеціальна версія седана Sonata.
Найпотужніший седан Hyundai Sonata Bisimoto (708 к.с.)

Hyundai Sonata в 2013 році пережила черговий рестайлінг. Модернізації піддали задній бампер, дизайн колісних дисків, передню оптику і задні ліхтарі, а так само грати радіатора. Цей рестайлінг стане останнім перед випуском абсолютно нового покоління Hyundai Sonata в 2015 році.
Hyundai Sonata готує нове покоління моделі до 2015 року

Поки корейському концерну Hyundai похвалитися особливо нічим. Звичайно в модельному ряду з'явилися дві преміум машини Genesis і Equus, але Хендай хоче на рівних конкурувати з Mercedes-Benz і BMW. Про ці плани розповів Дейв Жуковські, який є главою підрозділу корейського виробника в США.
Hyundai хоче розширити лінійку преміум моделей

Поряд з Hyundai, інші світові автовиробники, такі як Toyota, Honda, Daimler, General Motors, Ford і Nissan мають свій план почати виробництво автомобілів на водневих паливних елементах між 2015 і 2020 роками.
Перспектива водневих автомобілів

Компанія Hyundai Motor America йде назустріч працівникам уряду США, яких відправили у вимушені відпустки в зв'язку з тим, що Сенат не зміг вчасно прийняти бюджет країни. Хюндай запропонував відстрочку по платежах за кредити і лізинг. Кредитні та лізингові платежі американським громадянам продовжать на кілька місяців, без справляння будь-яких штрафів і пені.
Hyundai допоможе американцям потрапили в складне фінансове становище

Цього року корейський концерн Hyundai планує зібрати близько 300 000 автомобілів на своєму заводі в Чеській республіці. У найближчі роки автовиробник сподіваються зберегти тенденцію до збільшення виробництва в Європі.
Hyundai планує розширити своє виробництво в Чехії

Загальні платформи для розробки моделей-однокласників використовують компанії Hyundai і Kia, які, як відомо, складають єдиний альянс. Але можливість для їх розведення між собою є. Домогтися цього можна за допомогою налаштувань ходової частини, оформлення інтер'єру та зміни дизайну кузовів. Саме в останньому дизайнери компанії і планують посилити свою роботу.
Корейські автомобілі Hyundai і Kia можуть отримати більше відмінностей