Кому потрібна автомобільна рація, і як її вибрати

Установка рації для авто просто необхідна окремим категоріям професійних водіїв. Та й автолюбителі досить часто користуються засобом радіозв'язку. При виборі радіостанції в автомобіль необхідно керуватися не тільки характеристиками пристрою, що зумовлюють якісний зв'язок, але і вимогами державних міжнародних актів.
Компанія «СпецТехКонсалтінг» пропонує автомобільні рації від перевірених виробників, які задовольняють всі вимоги до засобів радіозв'язку.

До основних користувачам автомобільних рацій відносяться:
1. Водії далекого прямування.
Професійні водії використовують її для організації екстреного зв'язку в неординарних ситуаціях, які можуть трапитися в дорозі. Для даної категорії користувачів найбільш важливим критерієм при виборі пристрою є дальність зв'язку. Вона визначається потужністю передавача і чутливістю приймача. Ще на дальність зв'язку на трасах поза містом впливає висота антени - (чим вона вище, тим краще дальність прийому-передачі).

2. Таксисти.
Поряд з мобільними додатками, служби таксі широко використовують радіозв'язок. Оператор передає замовлення по радіоканалу одночасно всім водіям, які перебувають на зв'язку. Замовлення приймає той, хто ближче до місця виклику, а частіше - той, у кого якісніше зв'язок.
Для установки в таксі, що працює в великих містах, краще вибирати рації з великим коефіцієнтом шумозаглушення, так як такі умови відрізняються критичним рівнем електромагнітних завад всякого роду.
Для водіїв таксі велике значення має кількість каналів, підтримуваних пристроєм, так як різні диспетчерські служби можуть працювати на різних частотах, тому краще купувати багатоканальну рацію.

3. Співробітники кур'єрських служб.
Вибір рацій для кур'єрів залежить від характеру роботи конкретної служби. У будь-якому випадку необхідна достатня дальність передачі і хороше шумозаглушення.

4. Автолюбителі.
Як правило, їх встановлюють водії, які часто виїжджають за межі міста. Тут рація може стати в нагоді в екстреній ситуації, якщо водій один в дорозі. Крім того, радіозв'язок часто використовують, вирушаючи групою в турпохід або подорож. Вона виручить в тих випадках, де мобільний зв'язок марна. Іноді водії також використовують радіозв'язок, щоб попередити один одного про посту ДАІ на дорозі, закритому проїзді і т.д.
Якщо ви вибираєте рацію для автомобіля вперше, можна звернутися за допомогою до фахівців. На сайті компанії «СпецТехКонсалтінг» можна не тільки купити авто рацію для роботи в будь-яких умовах, але і отримати професійну допомогу у виборі. Тут же можна замовити доставку придбаного товару в будь-який регіон Росії.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються