САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Українські автовласники недавно зіткнулися з досить цікавим видом шахрайства. Деякі "жартівники" вішають на дверну ручку авто або на колесо кодовий замок. При цьому хулігани залишають послання, вимагаючи викуп, для чого потрібно перевести гроші на якийсь телефонний номер.

У власника автомобіля з таким подарунком на колесі або дверній ручці є кілька варіантів дій. Перший і найгірший, це заплатити здирникам. Що додасть їм впевненості і вони перейдуть до більш масового шахрайства з замками. Напевно всім зрозуміло, що таке заохочувати не можна і цей вид відбирання грошей пропаде сам собою. Тому є розумний спосіб. Звернеться до людей, для яких відкриття замків є професійним видом діяльності. Тоді і бажаючих так жартувати помітно зменшиться.

Можна звичайно звернутися в поліцію. Але швидше за все вони не будуть займатися такими дрібницями, як замок на вашому колесі. Адже по суті майно не пошкоджене. А раптом цей замок вам повісила ревнива дружина. Загалом тут варіантів допомоги чекати не варто.

Звичайно якщо поруч у вас є гараж, звідки ви можете підтягти болгарку, то можна звичайно зрізати замок і їхати у своїх справах. Але в більшості випадків це утопія, оскільки левова частина українських автовласників паркується біля під'їзду. Крім іншого, при спилювання замку ви може пошкодити лакофарбове покриття кузова або колісного диска. Тому краще домовиться з людьми, які акуратно розкриють замок нічого не пошкоджуючи.

Якщо у випадку з замком на дверній ручці ви можете доїхати до автосервісу, де вам зможуть допомогти. Те ось з замком на колесі далеко виїхати не вийде. Оскільки розбитий колісний диск, супорт і пошкоджені гальмівні колодки вам гарантовані. Не кажучи вже про вібрації і битті керма під час руху.

Є звичайно радикальний варіант. Не купувати машину на ручку якого можна повісити замок. Та ж сама історія з замком на колісному диску. Але це з області фантастики. Тому боротьба з таким оригінальним видом шахрайства цілком і повністю на плечах пересічних автовласників. Добре, хоч двірники і бічні дзеркала не забирають, як в лихі 90-ті.