САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Щоліта вітчизняний автогігант відкриває свої двері для всіх бажаючих. Традиційний захід відвідали не лише люди пов'язані з заводом, а й звичайні жителі Тольятті. Всього на дні відкритих дверей побувало понад 20 тисяч осіб.

6 липня 2019 року АВТОВАЗ провів традиційний День відкритих дверей. Гостей заходу, який відбувся напередодні Дня народження заводу, вітали Президент Компанії Ів Каракатзаніс, Губернатор Самарської області Дмитро Азаров, Голова профспілкової організації підприємства Сергій Зайцев.

Екскурсія на промислові майданчики включала в себе відвідування пресового виробництва, знайомство з цехом, де випускаються двигуни, і візит на складальну лінію автомобілів на платформі B0. Подивитися, як виробляються сучасні моделі LADA, прийшли сім'ї працівників автоваза, жителі Тольятті і Самарської області, гості з інших регіонів Росії і зарубіжжя.

Крім екскурсії на завод, учасники свята могли пройти тест-драйв автомобілів LADA на випробувальному треку, зустрітися з пілотами команди LADA Sport ROSNEFT, побачити автородео у виконанні каскадерів "Тольятті трюк", безкоштовно відвідати музей автоваза. На центральному майданчику працювали анімаційні зони з конкурсами та подарунками для відвідувачів різного віку.