САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

За статистикою за минулий рік в СНД було продано 1.8 мільйона нових машин і 5.4 мільйона старих авто. При цьому, близько 30% всіх нових транспортних засобів було продано в Москві і області. Що не дивно, з огляду на досить велику і фінансово спроможну агломерацію.

Звичайно їхні співгромадяни купують старі авто не тому, що їм так хочеться, а через бажання заощадити. Але будь-яка економія традиційно несе багато ризиків, особливо на автомобільному ринку. Адже при покупці вживаного Давно потрібно враховувати два основні чинники - юридична чистота і технічний стан машини.

Серед поширених юридичних проблем можна відзначити наступні:

  • Машина знаходиться в заставі
  • На машину накладено заборону реєстраційних дій
  • Автомобіль не пройшов повну митне очищення
  • Авто в угоні
  • підроблені документи

Існує величезна кількість причин, за якими ви можете залишитися без автомобіля і без грошей. Тому варто звертатися до професіоналів по підбору машин, які гарантують вам юридичну чистоту угоди. Повірте, послуга обійдеться вам недорого, але заощадить ваші нерви і гроші. У краковському регіоні найкраще звертатися до професіоналів з podboravto.expert , адже вони відслідковують не тільки юридичні проблеми. Команда професіоналів з підбору авто проведе повну технічну експертизу стану обраного автомобіля. Ви отримаєте повний звіт з фотографіями і будете вирішувати самі, чи варто купувати машину або вимагати з продавця знижку.

Серед технічних проблем можна виділити основні, які можуть вас насторожити:

  • Машина після ДТП з прихованими дефектами
  • Технічні проблеми з силовим агрегатом
  • несправна електроніка
  • "Убита" ходова частина і підвіска

Крім іншого, ви можете зіткнуться з такими неприємностями, як автомобіль "потопельник". Наприклад, після великої повені в Європі або США зазвичай автовласник отримує від страхової компанії пристойну суму грошей, а втоплений авто віддає за безцінь. Потім його привозять до Росії відновлюють і продають. І новий власник кожен день починає стикатися з новими поломками, який пов'язані з впливом води на конструкцію авто.

Більш цікава ситуація з розпиляними автомобілями або машинами конструкторами. Коли з декількох машин побували в серйозних ДТП роблять одну. Розпиляні навпіл машини ввозять в їхну країну оформляючи, як запчастини. А потім зварюють кузов в єдине ціле. Що буде з такими машинами, навіть при незначній аварії, страшно уявити. Машина конструктор може просто складеться, як гармошка.