Люксовий виконання нового Bentley Mulsanne

Всім добре відомо, що автовиробник Bentley займається випуском тільки потужних і високоякісних шин люкс класу. Але не секрет, що для досконалості немає меж і кожна новинка від Бентлі просто захоплює своєю розкішшю і високими технічними характеристиками.

Все це відноситься і до нової моделі 2019 року - Bentley Mulsanne, модний дизайн і розкішний інтер'єр якого просто вражають і відводять на задній план всі версії седанів, розроблені раніше.

Дизайн нової машини є унікальним поєднанням солідності, спортивності і витонченості, яке було виготовлено на замовлення. Bentley Mulsanne є відлунням моделі S-Type, яка проводилася в 50-х роках минулого століття. Його відмінністю є вразливі дизайнерські рішення, застосовані в передній частині автомобіля, де перевагу мають традиційні для цих автомобілів прямокутна решітка радіатора, а також значно виступаючі внутрішні фари круглої форми, з боків від яких розташувалися дві блок-фари. Їх розміри трохи менше, при цьому кожна з них зроблена з використанням найновіших технологій освітлення. Як опція в комплектації є можливість установки радіаторного культового знака «летючою В», який можна прибрати.

Досить довгий задній і короткий передній звис Бентлі Мульсан разом з довгим капотом створюють відчуття руху і мощі нового автомобіля, яке посилюється видом мускулистої задньої частини і скульптурних ліній, які є досить різкими, які плавно перетікають від крил передній частині до задніх. Ще більше враження від спортивної потужності Bentley збільшується завдяки 20-дюймовим або 21-дюймовим колесам, конструкція яких вважається унікальною.

Цей чудовий седан зможе подарувати найбільш вражаючі відчуття від керування, адже він зміг встановити «свіжі» стандарти в GranTurismo-класі щодо простоти управління, комфорту і вишуканості збірки, що є ручний. Саме всім цим славляться машини від цього виробника. Бентлі Мульсан, також має високі технічні показники. У ньому встановлений 6,8-літровий бензиновий мотор, що має подвійний турбонаддув, його потужність становить 500 кінських сил.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються