САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Volvo

Новий кросовер Вольво хс40 2018 модельного року готують до виходу на український ринок. Масштабна складання моделі стартує в листопаді 2017 року Бельгії. Звідки нове покоління довгоочікуваного Volvo XC40 відправиться на ринки ЄС і США, де дилери вже оголосили ціну на кросовер. У Росії модель імовірно з'явиться в другій половині 2018 року.
Читати далі →

Новий Вольво ХС60 2018 офіційно представлений і в Росії. Як і очікувалося модель стало черговим неспішним оновленням модельного ряду. Судячи з фото Volvo XC60 нового покоління можна припустити, що дизайнери вирішили доопрацювати дизайн нового Вольво ХС90 . В результаті вийшов більш агресивний і яскравий екстер'єр. Правда і ціна преміального кросовера виявилася досить солідною, але про все по порядку.
Читати далі →

У автоконцерні Volvo зараз тривають підготовчі роботи, метою яких є представлення сімейства S60 / V60 нового покоління. Нагадаємо, що його складають автомобілі в кузові седан і універсал. На швидку появу нових автомобілів розраховувати поки не доводиться. Однак, незважаючи на це, виробник порадував шанувальників марки і опублікував подробиці про технічну начинку майбутніх прем'єр.
Читати далі →

volvo-xc90-gibrid

Найдорожча і потужна модифікація Volvo XC90 отримає гібридну силову установку потужністю близько 400 к.с. при максимальному моменті, що крутить 640 Нм. За цими показниками шведський кросовер обходить багатьох більш престижних однокласників.
Гібридний Volvo XC90 буде мати у своєму розпорядженні потужністю в 400 кінських сил

Новий Вольво ХС90 2015 модельного року став дуже очікуваним автомобілем. Саме Volvo XC90 2015 повинен бути еталоном, за лекалами якого будуть створювати інший модельний ряд. Застосування нових підходів до створення автомобіля, модернізований корпоративний стиль, преміальні матеріали обробки, все це на думку виробника повинно повернути колишню популярність бренду.
Новий Вольво ХС90 2015 ціна, фото, відео, технічні характеристики Volvo XC90 2015 року

Ще влітку минулого року шведським концерном було представлено перше Volvo Concept Coupe. Те, що представлений концепт буде першим в серії з трьох прототипів, було зрозуміло вже тоді. Пізніше в Детройті був продемонстрований другий, XC Concept Coupe.
Концерн Volvo показав в Женеві черговий концепт Concept Coupe

Американське автошоу продовжує балувати новинками автопрому. Шведські конструктори з Volvo показали кросовер купе XC Concept Coupe. Автомобіль покликаний показати публіці якими в найближчому майбутньому будуть моделі Вольво. Адже зовнішні атрибути концепту XC Concept Coupe тепер будуть переноситься на все нові моделі шведського автопроізвоітеля, який ще став трохи китайським.
Volvo XC Concept Coupe показали в Детройті фото