Як провести розтин автомобіля якщо заклинило двері

Власникам автомобілів необхідно володіти великим обсягом інформації, щоб бути готовим до несподіванок. Це відноситься і до знань про те, які існують способи і інструменти, щоб відкрити заклинив замок авто. Така неприємна ситуація може трапитися з ким завгодно, адже техніка періодично дає збій, і відбувається це в самий незручний момент.

Що робити

Перша думка, яка приходить на розум - негайно діяти. І ця позиція змушує людину нервувати, що призводить до розбитих даремно вікнам, паніці та інших небажаних наслідків. Тому перше, що треба зробити - це заспокоїтися.

Якщо двері заклинило в той момент, коли ключі залишились всередині салону, то варто подумати, чи є десь запасні, і як їх роздобути. У цьому випадку варто пам'ятати, що:

  1. Відходити від шини надовго не варто, якщо вона знаходиться на відкритій місцевості. Адже шахраї досконало володіють навичками розтину автомобілів, а всередині при цьому їх чекає бонус у вигляді ключа, і з проводами возитися не треба.
  2. Якщо авто на стоянці, то можна попросити охоронця доглянути за ним, поки водій принесе ключі.
  3. Краще попросити когось підвезти зв'язку або підійти повартувати.

Але не завжди справа обходиться доставкою другого ключа, іноді така розблокування не спрацьовує, тому що причина полягає в іншому. На такий випадок слід знати, як діяти.

Як впоратися своїми силами

Щоб відкрити заклинили двері авто самостійно, без допоміжних інструментів не обійтися. Зазвичай потрібно щось типу дроту, викрутки, мотузки. Це базовий набір, здатний виручити, коли необхідно терміново відновити доступ до салону машини. Якщо вас зацікавила дана тема, то тут при бажанні ви зможете дізнатися докладніше про розтин автомобілів http: //xn--36-6kchbqogrevztmr7l.xn--p1ai/2/opening-of-car/ . Розтин без пошкоджень своїми руками може проводитися не на кожній машині, але частина моделей в цьому плані більш вразлива до проникнення.

Витягти ущільнювач і вплинути на механізм замка

У не надто нових моделях автомобілів є можливість підчепити ущільнювач. Він являє собою чорну гумову прокладку між склом і корпусом двері. Його потрібно відтягнути сантиметра на 4, щоб потім:

  1. Взяти дріт, зігнути їй один кінець як гачок для риболовної снасті.
  2. Вертикально ввести в отвір між склом і корпусом.
  3. Досягти механізму, зрушити вліво, потім вправо.
  4. Потім треба підчепити тягу і натягнути дріт, доводячи до клацання, відкривши двері.

Це специфічний спосіб, що вимагає хоча б мінімальних знань про пристрій замка. Але це популярний спосіб відкрити замок двері авто.

Використовувати перемикачі для розблокування дверей

Якщо кнопка розблокування дверей знаходиться біля віконця, то можна використовувати мотузку, а краще волосінь, вона тонше.

Для цього треба акуратно протягнути волосінь в отвір між дверима і корпусом машини, взявшись на обидва кінці мотузки. Завівши її по ту сторону скла, потрібно опускати разом з нею руки поступальною ходою. Дійшовши до низу скла, треба натягнути волосінь і підчепити нею кнопку, потягнувши вгору.

Не завжди виходить це зробити з першого разу, тому ніщо не заважає повторити в разі первісної невдачі. В результаті двері повинні розблокуватися, залишиться тільки взяти за ручку і потягнути її на себе звичним способом.

Якщо модель авто не передбачає кнопки для блокування дверей, то там зазвичай є інший пристрій для цього. Впливати на нього можна, якщо опустити скло руками хоча б на сантиметр, потім, використовуючи волосінь з гачком, проникнути нею в салон. Знадобиться трохи потерпіти, так як фізично завдання непросте. Але результат вартий цих зусиль.

кардинальні заходи

Даний спосіб небажаний, але іноді іншого вибору просто немає. Можна розбити скло, щоб отримати доступ до салону. Але це крайній захід, поставити нове не дешево, плюс осколки являють собою небезпеку, як під час процедури, так і після неї, якщо недостатньо ретельно прибрати.

Корисна рекомендація: якщо вирішено бити скло, то слід спробувати наклеїти скотч на площу навколо точки удару. Так осколків буде набагато менше, а ще це менш травматично. Використовувати можна молоток або інший міцний предмет, частинами тіла краще не ризикувати.

Ще один кардинальний метод отримання доступу в салон - злом замка. Це робиться не одним способом, але найбільш простий і надійний - за принципом брухту. Треба взяти викрутку, вбити її і повернути. Можна висвердлити отвір, якщо є можливість, плюс це дешевше обійдеться в майбутньому.

Звернення до фахівця

Якщо є можливість, то про номер телефону фахівця варто подбати заздалегідь, однак, при доступі до інтернету це не проблема. Важливо грамотно підібрати професіонала, інакше такі послуги загрожують великими фінансовими втратами, і не факт, що двері будуть відчинені.

Перед замовленням слід поцікавитися надійністю фірми, хоча б пробігтися очима за відгуками і рейтингам. Буде корисно уточнити досвід роботи майстра і спосіб відкриття дверей машини.

висновок

Двері машини іноді клинить, але кожен раз це відбувається невчасно. Хоча складно знайти відповідний для цього період. Це завжди несподівано і неприємно. Головне, вчасно взяти себе в руки і не дозволяти емоціям взяти верх. Потрібно зосередитися на вирішенні проблеми, як це зробити.

Для цього слід спочатку оглянути машину, в нових моделях часто складно підібратися до ущільнювача, а в інших можна використовувати доступ до нього як спосіб впливати на замок. Робиться це за допомогою дроту, загнутої гачком.

Ще один варіант - перемикач блокування, він буває у вигляді кнопки, тоді підійде волосінь, а ось для гачкуватого пристрою знадобиться дріт з подібним гачком, що в першому способі. Але скла можуть бути щільно притиснуті догори, а ущільнювач - поза доступу. Тоді є варіант вдаватися до кардинальних заходів: розбити скло або зламати замок викруткою.

Але краще при можливості звернутися до професіонала і довірити відповідальність за збереження авто йому. За порівняно невеликі гроші майстер зможе відкрити двері. Часто це набагато дешевше, ніж лагодити після невмілих спроб проникнення.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються