Заміна ременів Рено Логан 1.6

Заміна ременів Рено Логан 1.6 процес, який ми вже не раз описували на сторінках їхного сайту. Варто враховувати, що заміна приводного ременя допоміжних агрегатів, таких як генератор, кондиціонер і гідропідсилювач має свої особливості.

Так у Рено Логан є дві основні схеми з приводними пасами, в залежності від наявності або відсутності кондиціонера. Як міняти приводний ремінь Renault Logan 1.6 дивимося тут . Більш проста і невигадлива схема заміни ременя природно в разі, коли кондиціонера немає. Варто відзначити, що інструкції по заміні ременів Рено Логан 1.6 так само підійдуть для моделей Сандеро і Сандеро Степвей, а так само для Лада Ларгус з двигунами Renault. Це ж стосується і заміни ременів ГРМ Логана.

Процес заміни ременя ГРМ на Логане не складніше ніж на інших шинах, але варто враховувати особливості конструкції. Заміна ременя з 8-клапанним мотором Logan 1.6 описана тут . Заміну необхідно проводити раз в 60 тисяч кілометрів незалежно від стану самого ременя ГРМ, або в разі виходу з ладу помпи (рідинного насоса).

Заміна ременів Рено Логан 1.6 з 16-клапанним мотором процес трохи більш складний. Адже газорозподільний механізм 16-клапанного 1.6 літрового мотора Логан не має настановних міток на шківах распредвала. Тому тут треба вивчати інструкцію по заміні особливо уважно.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються