САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Впізнаваність бренду є важливим активом, який в деяких випадках може схилити покупця до вибору того чи іншого товару. Тому багато виробників шин постійно працюють над розкручуванням свого продукту.

Велике аналітичне агентство провело опитування серед українських водіїв і з'ясувало які шинні бренди вони знають найкраще. У дослідженні взяло участь більше трьох тисяч водіїв. Результати виявилися досить цікавими. За цими даними можна приблизно міркувати про популярність тих чи інших покришок в СНД.

Але шини є лише частиною, такої важливої ​​складової автомобіля, як колесо. Без якісного колісного диска зібране колесо навіть отбалансировать не вийде. В інтернет-магазині "Шінапоінт" величезний вибір штампованих дисків відмінної якості за низькими цінами. Будь-які типорозміри для легкових авто, легкого комерційного транспорту і навіть вантажівок.

Результати шинного опитування поставили на перше місце бренд Michelin і його легендарний символ - людини Бібендума. Логотип з гори покришок з руками і ногами нещодавно відсвяткував своє 120 річчя. Саме цей образ тісно пов'язаний з французьким брендом в пам'яті українських водіїв. Так чи інакше за бренд проголосувало 40% респондентів. Найцікавіше, що ідея гумового людини народилася абсолютно випадково, коли власник компанії побачив шини різного розміру складені стопкою.

Фінські шини Nokian трохи відстають і показують результат в 35,7%. Тут теж все зрозуміло, фінський бренд давно асоціюється у українських водіїв з кращими зимовими покришками. А велике українсько виробництво і щорічні рекламні компанії дають про себе знати. Але крім впізнаваності можна відзначити і високу якість продукції. Суворі зимові умови підштовхують росіян не економити на фінських шинах.

Замикає трійку найвідоміших шинних брендів в СНД японська гума Bridgestone - 25,5%. Що цікаво в світовому масштабі конгломерат "Бріджстоун" міцно займає перше місце за обсягами випуску продукції. Велика мережа заводів в Америці, Європі, Азії і дистриб'юторські потужності майже в усіх країнах світу, де є автомобілі.

Так само в рейтингу впізнаваності виявилися і українські виробники. У ТОП-10 опинилися покришки "KAMA". Що цікаво шини з цією назвою славилися ще за радянських часів. А ось розкрученого вітчизняного бренду "Кордіант" в 10-ке найвідоміших марок гуми не виявилося. Тут компанії слід ще попрацювати над своїм іміджем.