САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Subaru

У 2005 році в США надійшов у продаж великий 7 місцевий кросовер Subaru Tribeca. Модель спочатку розробляли саме для північноамериканського ринку. Навіть виробництво розмістили на заводі Субару в місті Лафейетт (штат Індіана). Але модель в Америці не пішла.
Читати далі →

Новий Субару Форестер 2019 модельного року вже доступний український покупцям. Досить дорогий Subaru Forester відрізняється від інших кросоверів не тільки цінником, але і унікальними технічними характеристиками. Оппозітниє двигуни і унікальна система повного приводу. У п'ятому поколінні машини додалося ще і маса електроніки. Але про все по порядку.
Читати далі →

subaru-forester-2018-new

Нове 5 покоління Субару Форестер 2019 модельного року представлено офіційно в США. У їхній статті ви знайдете перші фотографії і навіть відео огляд новинки, а також відомості про технічні характеристики нового Subaru Forester. Але про все по порядку.
Читати далі →

Дорожній просвіт Субару Форестер або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Subaru Forester і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Вкрай складна задача - відрізнити нове покоління популярної моделі від попередника. Зате змін, які оці не помітні, в автомобілі предостатньо. Дизайнери компанії, працюючи над новим Outback, серйозно взялися за інтер'єр і кардинальним чином поліпшили його. Додатково до цього в автомобілі з'явилися цікаві опції.
Читати далі →

Українські дилери компанії почали прийом замовлень на Forester в оновленій версії. Серцем у неї виступає агрегат з робочим об'ємом 2 літри. Також новинка має спортивний пакет.
Читати далі →

Горизонтально-опозитний двигун Субару Форестер, це досить цікавий силовий агрегат і в той же час унікальна фішка всіх моделей Subaru. До речі, японські інженери не єдині, хто роблять мотори такого типу, подібні оппозитника можна зустріти і на деяких спортивних марках, таких як Порше.
Двигун Субару Форестер, трансмісія автомат АКПП, динаміка, витрата палива Subaru Forester