САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Mitsubishi

Найдоступніша і проста комплектація пікапа L200 має в оснащенні кондиціонер, трансмісію Easy Select. Також вона комплектується системою допомоги при підйомі. У салоні присутні фронтальні подушки безпеки.
Читати далі →

Новий Мітсубісі АСХ 2019 модельного року офіційно представили в Женеві. Очікувана процедура рестайлінгу Mitsubishi ASX нарешті то відбулася. У переддень поновлення машини з надр автовиробника прийшла інформація про основні зміни, які відбудуться з зовнішністю цієї моделі.
Читати далі →

Нещодавно стали відомі характеристики і ціна на Mitsubishi L200 нового покоління для Росії. Японський автовиробник Mitsubishi вже почав серійне виробництво популярного пікапа L200 п'ятого покоління.
Читати далі →

Класичних рамних позашляховиків з кожним роком все менше. Покупці вибирають все частіше кросовери з несучим кузовом, які максимум готові довести вас до дачі. Виробники виводять на ринок нові покоління, здавалося б легендарних "пройдисвітів", але головних позашляхові атрибути йдуть в історію. Нічого не поробиш, ринок диктує нові умови комфорту.
Читати далі →

Новий Мітсубісі АСХ 2019 модельного року доступний українським покупцям вже зараз. Після деякого відсутності Mitsubishi ASX на українському ринку машина з'явилася трохи в зміненому форматі. Правда відсутність вітчизняного складання роблять вартість машини дещо завищеною. Особливо на тлі конкурентів, які виробляються в Росії.
Читати далі →

Новий Мітсубісі Паджеро 2019 модельного року знову отримав українську прописку. Правда в Калузі поки збирають тільки Pajero Sport з дизельним двигуном, а ось бензинові версії третього покоління будуть везти в Росію з Таїланду.
Читати далі →

Новий Мітсубісі Аутлендер 2019 модельного року показали в рамках Женевського автосалону. Але на Калузькому конвеєрі випуск рестайлінгового кросовера Mitsubishi Outlander стартував на початку осені. Так що до початку зими у всіх українських дилерів в наявності буде нова версія Аутлендер.
Читати далі →