САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

new-granta

Нова Лада Гранта Крос з'явиться у дилерів пізніше за інших модифікацій Granta. Однак вже зараз ніяких секретів практично немає. Виробник перелицював Kalina Cross, залишивши основні технічні характеристики недоторканими. Основні зміни торкнулися екстер'єру та інтер'єру новинки. Сьогодні розберемо докладніше, що ж змінилося в цій частині.
Читати далі →

Нова Лада Гранта універсал створена на базі Kalina в практичному кузові. Виробник не став винаходити велосипед, а просто перейменував машину додавши деякі елементи в екстер'єр та інтер'єр моделі. Однак змін не так мало, як здається на перший погляд. Сьогодні детально розберемо всі зміни досканально.
Читати далі →

Нова Лада Гранта хетчбек з'явилася досить цікавим чином. Виробник взяв звичайну Lada Kalina (яка як відомо з такою назвою припиняє своє існування) додав свіже обличчя і вийшла Granta hatch. По суті мінімум зусиль, невеликий ребрендинг, поновлення екстер'єру та інтер'єру. Але при цьому машина стала виглядати значно краще. Все таки Стів Маттін не дарма працює головним дизайнером на "Автовазі".
Читати далі →

Нова Лада Гранта ліфтбек після поновлення стала виглядати ще краще. Вдалий купеподібний кузов Granta ліфтбек і без того виглядав досить гармонійно і стильно. А зі свіжим обличчям ... в загальному покупців у лифтбека явно додасться. Даний тип кузова з'явився в 2014 році, тобто фейсліфтінг пройшов через 4 роки, що для їхного автопрому прорив. Найцікавіше, що в технічному плані істотних змін не відбулося. Але про все по порядку.
Читати далі →

Нова Лада Гранта седан, яка практично не змінювалася з 2011 року пережила довгоочікуваний рестайлінг. Основні зміни торкнулися зовнішнього вигляду, інтер'єру. А ось технічна частина залишилася без суттєвих новацій. Хоча це не зовсім вірно, дещо все-таки змінилося. Але про це ми поговоримо нижче.
Читати далі →

Салон нової Лади Гранти пройшов серйозну процедуру оновлення. Сьогодні пропонуємо власні фотографії інтер'єрів Lada Granta 2018-2019 модельного року в різних варіантах кузова. Змін в салоні досить багато, тому будемо розповідати все по порядку. В першу чергу впадає в очі оновлена ​​передня панель або торпедо. По суті це модернізована панель від тієї ж Kalina.
Читати далі →

Нові Лади Гранти 2018 модельного року офіційно представлені широкій публіці в рамках краковського автосалону. Український виробник відмовився від бренду "Kalina" перейменувавши хетчбек і універсал в Granta. Тобто тепер під однією назвою буде продаватися вся лінійка родинних по конструкції моделей "Автоваза". Якщо технічно моделі і так мали загальну платформу, двигуни, підвіску, трансмісію і ходову частину, то тепер їх уніфікували ще й зовні.
Читати далі →