САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Популярний седан Hyundai Solaris пережив на українському конвеєрі вже два покоління. Найбільший автозавод повного циклу являє собою нове сучасне підприємство. Сам завод добудували ще в 2011 році. А ось на повну потужність підприємство вийшло в 2012 році і з тих пір працює в 3 зміни по 8 годин, тобто цілодобово.

Починається виробництво в цеху штампування, де зі звичайної листової сталі народжуються окремі деталі кузова. Лінія зварювання металевих елементів в остов кузова повністю автоматизована. Величезна кількість роботів подають на лінію металеві деталі, а інші роботи зварюють все це разом в загальну конструкцію. Лінія фарбування обходиться без участі людини. Фарбувальні роботи гарантують стабільну якість. Якщо вам здається, що на даному заводі працює мало людей, то ви помиляєтеся. На підприємстві працює понад 2 тисячі осіб. Переважно задіяні жителі Пітера і Ленінградської області, які отримують непогану зарплату.

Якщо ви вирішили купити Hyundai Solaris в Петербурзі , то немає нічого простішого. Досить звернеться до офіційного дилера. В автосалоні "Hyundai Форсаж" вас чекає великий вибір машин в наявності. Це дозволить без проблем підібрати потрібний колір кузова, двигун і потрібну комплектацію. Якісний, безпечний автомобіль порадує вас комфортом і динамікою. Друге покоління машини отримало більш сучасний і стильний дизайн екстер'єру та інтер'єру. Загалом вибір за вами.

Корейська конгломерат Hyundai випускає не тільки самі автомобілі, але і штампувальні преси, зварювальних роботів і індустріальне устаткування. Поруч з основним заводом компанія Mobis розмістила цеху по виготовленню запасних частин і комплектуючих. Зокрема практично всі пластикові деталі, бампера і передня панель (торпедо) виробляються на місці. Це дозволяє скорочувати витрати на логістичне забезпечення. Щорічно кількість використовуваних комплектуючих українського виробництва збільшується, даючи роботу суміжних підприємствам.

У найближчих планах корейського виробника виробництво в Росії двигунів і коробок передач для Hyundai Solaris. Припустимо 1.6 літровий атмосферний мотор може виявитися широко затребуваний на інших моделей. Його можна встановлювати на ту ж Елантра, кросовер Крета і деякі моделі Kia. Не секрет, що Соляріс і Ріо роблять на загальному конвеєрі в тому ж Пітері з використанням ідентичних силових агрегатів.