САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Honda

Новий кросовер Хонда СРВ 2019 модельного року вже доступний українським покупцям. Як таке можливо? Як Honda CR-V п'ятого покоління виявився на українському ринку, ще до прем'єри в Європі? Ситуація досить цікава.
Читати далі →

Великий кросовер Хонда Пілот 2019 модельного року пережив черговий рестайлінг. Природно в першу чергу новинка буде доступна американським покупцям. Власне для США машину і створили, природно тільки там її і збирають. До їхної країни оновлений Honda Pilot швидше за все дійде з солідною затримкою.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хонда Акорд або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda Accord і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хонда СРВ або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda CR-V і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хонда Цивік або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda Civic і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Представляти «гарячу» версію свого хетчбека Civic компанія Honda не особливо не поспішала. Однак великим секретом зовнішність новинки вже не є. В мережі Інтернет з'явилося кілька знімків, на яких в деталях можна розгледіти вигляд автомобіля. Офіційне походження опублікованих дозволяє говорити про те, що серійна версія автомобіля буде виглядати також. Однак наскільки серійний автомобіль буде схожий на концепт, поки не відомо.
Читати далі →

Довгий час у Serena практично не було конкурентів. Але високий, «квадратний» кузов, обраний для цієї моделі швидко набрав популярність. Переважна більшість сучасних японських мікроавтобусів випускаються саме з таким кузовом.
Читати далі →