Lada

Статистика продажів Лада за грудень 2018 року

Вітчизняна Lada показала чергове зростання продажів і в грудні 2018 року. Останній місяць виявився досить вдалим з продажу і вивів в топ відразу дві моделі українського виробника. Чергові рекорди не втрималися, що допомогло досить серйозно відсунути конкурентів. Про підсумки року в цілому ми вже писали тут .
Читати далі →

Статистика продажів Лада за 2018 рік показала зростання

"Автоваз" в 2018 році продемонстрував чергове зростання на 16% і посів 20 процентну частку ринку нових легкових автомобілів в Росії. Всього за минулий рік український автогігант продав 360 204 автомобілі. Головними локомотивами стали Лада Веста і оновлена ​​Лада Гранта. Швидше за все сімейства даних шин будуть продовжувати зміцнювати свої позиції і в 2019 році.
Читати далі →

Нова Лада 4х4 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики LADA 4 × 4

Нова Лада 4х4 2019 модельного року встала на конвеєр восени 2018 року. Легендарна LADA 4 × 4 отримала чергову порцію оновлень і доопрацювань. Швидше за все машина буде проводиться мінімум до 2021 року, коли за планом в Тольятті не почнуть збирати Ниву нового покоління , концепт якої був показаний на краковському автосалоні в серпні цього року.
Читати далі →

Нова Лада Гранта 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Lada Granta

Нова Лада Гранта 2019 модельного року продовжує ставити рекорди продажів. Крім більш приємної зовнішності до седану і ліфтбек Lada Granta додалися універсал , хетчбек і версія крос . Повноцінний модельний ряд дозволив підвищити рівень продажів машин з назвою Гранта до вельми високого рівня. Це вивело оновлену модель на 1 місце, зробивши її недосяжною для конкурентів.
Читати далі →

Статистика продажів Лада за листопад 2018 року

Минулий місяць виявився для вітчизняного виробника ще однією позитивною віхою на шляху відновлення продажів. Реалізація нових моделей Lada показала істотне зростання. Листопад 2018 року виявився рекордним за кілька останніх років. Як і очікувалося новим локомотивом продажів виявилася оновлена ​​Лада Гранта.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються