Лада Веста в подовженому кузові, перше відео Lada Vesta Signature

video-lada-vesta-signature

Лада Веста в кузові лімузин не тільки випадково опинилася на фото, які недавно з'явилися в соц мережах. Машина зі збільшеною довгою базою виявляється є новим службовим автомобілем президента "Автоваза" Бу Андерсона. Крім фотографій Lada Vesta Signature на Ютубі з'явилося і відео за участю нової довгою Лади Веста. Оператору навіть вдалося заглянути в салон цього чуда вітчизняного автопрому.

В інтер'єрі машини для великих начальників використовується шкіряна обробка, на задньому сидінні був помічений величезний підлокітник бізнес класу. Ну а простору для задніх пасажирів можна тільки позаздрити. Дивимося відео.

Що стосується технічного боку справи. То вже точно відомо, що у машини Бу Андерсона 1.8 літровий бензиновий двигун потужністю 122 к.с. і роботизований автомат, двозонний клімат-контроль. Довжину кузова Вести збільшили до 4660 мм за рахунок розтягування колісної бази на 250 мм. Для задніх пасажирів збільшення вільного простору склало 20 сантиметрів.

Спеціально для довгої версії Веста передбачені 17-дюймові легкосплавні диски оригінального дизайну. Коли подібна машина надійде у вільний продаж невідомо. А головне, поки не розкрита ціна Lada Vesta Signature . Адже на хвилі імпортозаміщення, повального патріотизму і економії бюджетних коштів саме цей автомобіль міг би стати хорошим засобом пересування для вітчизняних чиновників.

Нагадаємо, що седан Лада Веста вже можна купити, старт продажів відбувся ввечері 24 листопада. Наступної осені з'явиться Lada Vesta в кузові універсал і позашляхова версія Vesta Cross. А в 2017 році виробник обіцяє налагодити випуск хетчбеків Веста.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються