САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Сьогодні український підрозділ Renault вирішило відкрити деякі технічні характеристики Рено Аркана, нового кросовера. Крім технічних відомостей з'явилися свіжі фотографії кросовера. Сам виробник пропонує стежити за останніми новинами Рено Аркана і чекати оголошення старту продажів і публікації цін і комплектацій на нову модель.

В цьому році Renault представить модель, яка відкриє нову главу в історії бренду в Росії: купе-кросовер RENAULT ARKANA - унікальний баланс між елегантністю і динамікою седана і сміливим характером кросовера. Renault ARKANA - перша модель Альянсу на українському ринку, що базується на модульній SUV-платформі нового покоління. В конструкції шасі понад 55% компонентів є новими в порівнянні з виробленими сьогодні моделями SUV. У той час як решта 45% шасі визнані кращими, перевіреними часом технічними рішеннями, які зарекомендували себе і користуються попитом у клієнтів.

Renault ARKANA - перша модель на українському ринку, оснащена новітнім бензиновим двигуном TCe 150 з турбонаддувом (150 к.с.), розробленим Альянсом у співпраці з концерном Daimler, в поєднанні з автоматичною трансмісією CVT X-Tronic нового покоління і інтелектуальною системою повного приводу. Повністю новий рульовий механізм з електропідсилювачем робить комфортним управління як на високій, так і низькій швидкості, дозволяє скоротити зусилля на паркувальних швидкостях на 40%, забезпечує чисту зворотний зв'язок і ізоляцію керма від вібрацій і ударів при проїзді нерівностей.

Незалежна підвіска для версій з системою повного приводу в поєднанні з дорожнім просвітом 205 мм і відмінними показниками геометричній прохідності підкреслюють позашляховий потенціал моделі. Широке застосування високоміцних марок сталі і нові силові панелі кузова забезпечують кузову купе-кроссовера високу жорсткість на кручення. Більш жорсткий кузов не тільки забезпечує високий рівень безпеки, але і робить значний внесок в покращення комфорту і керованості, а також зниження рівня шумів і вібрацій.

Renault ARKANA пропонується як з переднім приводом, так і в поєднанні з інтелектуальною системою повного приводу. В останньому випадку водієві доступно три режими роботи повнопривідної трансмісії: 2WD, 4WD і 4WD LOCK.

Renault розраховує отримати максимальні оцінки в незалежних краш-тестах за методикою ARCAP. Купе-кросовер Renault ARKANA пройшов повний цикл випробувань в екстремальних режимах і повністю відповідає українським кліматичних і дорожніх умов. Абсолютно новий купе-кросовер Renault ARKANA повністю відповідає вимогам українських клієнтів і подарує новий рівень задоволення від водіння.