Переваги мережі автосервісів "Кореана"

За останні два десятки років корейські автомобілі остаточно закохали в себе росіян. Недорогі, стильні, надійні і комфортні автомобілі користуються заслуженою популярністю.

Важливий фактором успіху корейських машин можна назвати доступність запасних частин. Навіть оригінальні деталі коштують відносно недорого, аналогічних запчастин на японські або європейські авто. Теж саме можна сказати про автосервіс. Якщо ваша машина ще нова, то в разі поломки ви можете звернутися по гарантії. А якщо вік і пробіг досить великий, то ви швидше за все будете звертатися до офіцій.

Лідером в даному сегменті в великих містах можна назвати мережу автосервісів "Кореана". Ці техцентри спеціалізуються саме на моделях створених корейськими автогігантами. Професійний автосервіс hyundai Кореана радять друзям. Давайте спробуємо розібратися в причинах успіху даної компанії. Розповімо про основні причини, за якими автовласники вибирають саме ці СТО. Серед них:

  • Невисока ціна обслуговування і ремонту
  • Гарантія на всі проведені роботи
  • Комфортна клієнтська зона
  • Великі склади запчастин
  • Система знижок і бонусів
  • Майстри з великим досвідом

Будь-який автовласник Хендай або Кіа бажає заощадити. Але при цьому звертатися "в гаражі" не хочеться, адже там немає потрібного діагностичного обладнання, без якого не вийде якісного ремонту. У цьому плані "Кореана" виграє, оскільки має сертифіковане обладнання для ремонту та спеціалізовані інструменти для складного ремонту. У підсумку ви отримаєте повну гарантію на всі проведені роботи.

Важливим фактором є той факт, що "Кореана" займається прямими поставками запасних частин безпосередньо з Кореї, минаючи усіляких посередників. Це забезпечує не тільки величезний вибір оригінальних і неоригінальних деталей, але і найнижчу ціну на ринку. Захотіли поміняти деталь своїми руками, будь ласка. Зателефонуйте в "Кореану" і вам підберуть потрібну запчастину, витратні матеріали або комплектуючі. Відсутність посередників гарантує, що ви не підхопите підробку.

Корейські машини Хендай, Кіа, СангЁнг, Деу мають досить ремонтопридатність конструкцію. Якщо на машинах інших марок, вам порадять замінити дорогий агрегат цілком, то на корейських машинах завжди запропонують ремкомплект, що дозволяє відновити функціональність оригінальної деталі.

Якщо чесно, сам є клієнтом "Кореана", де періодично купую запасні частини для своєї Кіа Спектра.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються