САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Audi

У 2017 році німецький виробник преміальних авто представив Audi A8. Автомобіль давно став еталоном в своєму класі. Неймовірний комфорт, безпеку і передові технології. Машина завжди була в авангарді розвитку всього світового автопрому.
Читати далі →

Новий Ауді Q3 2019 року поданий офіційно. Чутки про появу другого покоління кросовера ходили давно, але виробник обмежувався лише рестайлінгом. На цей раз публіці показали абсолютно новий кузов Audi Q3.
Читати далі →

Нова Ауді А6 2019 модельного року офіційна представлена ​​на минулому Женевському автосалоні. По суті Audi A6 нового покоління тала дуже схожим на більшу А8. Нічого дивного тут немає адже машини побудовані на загальній модульній платформі. Плюс загальнокорпоративні дизайн і схожі технічні рішення.
Читати далі →

Дорожній просвіт Ауді А4 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Audi A4 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Ауді А6 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Audi A6 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Концептуальні автомобілі світових гігантів виробництва все швидше потрапляють на конвеєр. Швидкість впровадження новацій вражає. У боротьбу за майбутнє автопрому включені багато виробників. Свій внесок вирішили внести німці з концерну Ауді. На одній з виставок була продемонстрована модель компактного авто недалекого майбутнього - Audi A2 concept.
Читати далі →

З настанням теплого сезону німецька марка Audi вирішила порадувати українських шанувальників стартом продажів на вітчизняному ринку «заряджених» версій купе і родстера TT RS. Ціна на автомобілі встановлена ​​досить серйозна. Але вона цілком доречна з урахуванням динамічних характеристик автомобілів, які в цьому плані цілком можна порівняти з суперкарами.
Читати далі →