Нова Лада Нива з'явиться в 2018 році в трьох і п'ятидверному кузові

Розробка нової Ниви під робочою назвою "4х4 NG" йде повним ходом. Для роботи над проектом навіть залучили творців першого покоління Ниви конструкторів Валерія Сёмушкіна і Петра Прусова. Очікується новинка буде представлена ​​вже в 2018 році в 3 і 5-дверному кузовах.

Перше покоління Ниви розроблено ще в 70-их роках, з тих пір цей автомоіль постійно совершенстовалі. Однак серйозною модернізації не відбувається. Чергову порцію змін виробник намітив в 2016 році. Радянська Нива стала єдиним вітчизняним автомобілем, яка експортувалася до Японії. До сих пір український компактний позашляховик купують в деяких країнах Заходу.

У цьому році на поточному поколінні Lada 4 × 4 може з'явиться більш потужний і сучасний двигун, рейкове рульове управління, підрамник. Незліченна кількість важелів трансмісії нарешті зникне з салону. Залишиться тільки важіль КПП, важелі включення роздавальної коробки зникнуть за рахунок використання електричних приводів включення раздатки. Таке удосконалення, поряд з кондиціонером допоможе знайти нових покупців для легендарного, але неабияк застарілого автомобіля.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються