САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Салон нової Лади Гранти пройшов серйозну процедуру оновлення. Сьогодні пропонуємо власні фотографії інтер'єрів Lada Granta 2018-2019 модельного року в різних варіантах кузова. Змін в салоні досить багато, тому будемо розповідати все по порядку. В першу чергу впадає в очі оновлена ​​передня панель або торпедо. По суті це модернізована панель від тієї ж Kalina.

Але така панель буде стояти тільки в більш дорогих версіях з хорошою комплектацією. Базові модифікації Гранти отримають стару торпедо. Абсолютно нова панель приладів з монохромним екраном бортового комп'ютера збільшеного розміру і яскраво оранжевим підсвічуванням виглядає вельми оригінально. Якщо уважно придивлятися то можна помітити, що навколо циферблатів спідометра і тахометра невеликі колодязі. У центральній частині консолі нова стереосистема з магнітолою і монохромним циферблатом.

Пластик і раніше дубовий, особливо на дверний обшивці. З речей які дуже сподобалися, це нові крісла з підігрівом. При цьому крісло має функцію зміни висоти, тобто ліфт. Водійське крісло можна переміщати вгору вниз на кілька сантиметрів. З'явилася більш виражена бічна підтримка. Водій практично будь-якої комплекції буде почувати себе за кермом нової Лада Гранта більш комфортно. Задній диван теж пройшов модернізацію. Змінилася форма задніх сидінь і з'явилися інші підголовники.

Далі пропонуємо фотографії салону нової Lada Granta в різних кузовах.

Фотографії салону Лада Гранта седан

Хетчбек відрізняється від седана тільки задньою частиною. Зокрема у більш компактного кузова досить скромний багажник.

Фото салону Лада Гранта хетчбек

Фото салону Лада Гранта ліфтбек

Фото салону Лада Гранта Крос

Найцікавіший салон звичайно у Лада Гранта Крос (до рестайлінгу Lada Kalina Cross). Обшивка сидінь має оригінальне забарвлення. Помаранчеві вставки в дверний обшивці. На порогах спеціальні хромовані накладки. Не забуваємо про досить місткий багажник дістався від звичайного універсала. Дверні ручки в салоні і обробка рульового колеса в новому салоні Лада Гранта Крос також відрізняються від звичайних версій. Самий просунутий інтер'єр з усього модельного ряду стоїть саме на Lada Granta Cross. Нічого дивного, це ж і найдорожча версія бюджетного автомобіля.